+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Тема заняття : Видовищні форми дозвілля. Сучасні тенденції.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема: Видовищні форми дозвілля. Сучасні тенденції.

План

1. Поняття «вечірка». Види вечірок.

2.Світські банкети, фуршети.

3.Платні послуги, які надаються клубними закладами.

1.Вечірка (англ. party) — зустріч групи людей, зазвичай друзів та знайомих, у неформальній обстановці з метою спілкування й розваги. Вечірка може проводитися з нагоди свята, наприклад, дня народження, або без будь-якої нагоди. Зазвичай така зустріч відбувається ввечері, що пояснює назву. Вечірки часто супроводжуються застіллям, музикою, танцями, переглядом фільмів або спортивних змагань, іграми. Зазвичай місцем проведення вечірки є помешкання організаторів, але вечірки також проводяться в ресторанах, барах, пабахнічних клубах. Витрати можуть брати на себе господарі, або ж гроші на вечірку можуть збиратися з усіх учасників. Гості можуть приносити подарунки і напої, хоча це необов'язково. Веселі свята необов`язково проводити тільки в кафе, ресторані або в заміському клубі. Безперечні плюси домашніх свят - це можливість: влаштувати все по лише власним смакам і перевагам - забезпечити присутність виключно тих людей, які вам приємні - придумати доречні розваги, коли не залишиться нудьгуючих осіб - не мати прив`язки до часу і завершити свято тоді, коли захочеться. Настрій компанії залежить від того, чи вміють господарі розважити гостей, та від бажання самих запрошених відмінно провести час. Свято вдома вимагає безупинного контролю з боку господині, до цієї вечірки потрібно підготуватися заздалегідь. В першу чергу це стосується формату планованого свята. Існує безліч варіантів проведення вечірки вдома:

«Вечірка в піжамах»

Особливою атмосферою завжди просякнуті затишні дівочі посиденьки, коли кілька близьких подруг збираються в одному будинку для обміну новинами і неквапливих бесід про жіночі справ.и Такі вечірки називають «піжамними». Їх краса в спонтанності і відсутності трудомісткої підготовки. Для хорошого настрою потрібно небагато - солодощі, фрукти та їжа, яку без проблем можна замовити в ресторані з доставкою додому. Не можна обійтися й без хорошої музики і улюбленого романтичного фільму - це допоможе створити теплий задушевний фон. Щоб організувати в такому невимушеному стилі тематичну вечірку, достатньо придумати тему вечірки – наприклад, вечір спогадів про перше кохання. Різні сердечка, повітряні кулі, живі квіти у вазах - ці атрибути безсумнівно налаштують на романтичний лад і додадуть одкровень та зворушливість, властиву пережитим колись першим почуттям. Таке миле свято підкуповує відсутністю химерних туалетів, адже куди зручніше сидіти на ліжку в симпатичній затишній піжамі. В якості розваг організовують невелику домашню фото-сесію, показ мод, гру в мафію, танцювальну гру «Твістер» та багато інших.

«Home party»

Зовсім інша справа, якщо вдома потрібно влаштовувати свято для великої і різнобарвної молодіжної компанії. Тут від господині потрібно весь арсенал креативу, гостинності і фантазії. Важливий елемент будь-якого свята, що влаштовується на дому - правильне освітлення, яке просто необхідне для любителів гри в покер чи преферанс. Якщо вечірка з танцями потрібно створити клубну атмосферу за допомогою проекторів та різнокольорових підсвіти.

«Вечірка-сюрприз»

Влаштувати сюрприз для близької людини це ціле мистецтво, адже мало, просто несподівано піднести подарунок або зізнатися в своїх почуттях, потрібно зробити так щоб цей момент запам`ятався надовго і потім, згадуючи, людина відчувала тільки позитивні емоції. Саме тому, сьогодні все більшої популярності набирають організовані свята або вечірки. Суть такої вечірки в несподіванці, яка повинна стати приємним сюрпризом для винуватця торжества. Вечірка може бути виконана в будь-якому стилі, але деякі з них набувають все більшої популярності за оригінальність, нестандартність і несподіваний підхід. Щоб дійсно влаштувати справжній оригінальний сюрприз, до такої вечірки , потрібно ретельно підготуватися і керуватися деякими правилами, які допоможуть все організувати. Той, заради кого влаштовується вечірка, нічого не повинен знати. По суті, в цьому і є весь сенс урочистого заходу, який до пори має триматися в секреті. Вибір теми вечірки - сьогодні, це, мабуть, майже найголовніше правило свята. Особливу популярність набирають вечірки в японському, англійською, італійською, російською та українською стилі. Але це так само може бути весняна, літня, зимова і осіння вечірка. Підходить люба тема, головна щоб все відповідало і підходило для святкового торжества. Несподіванка. Для веселого ефекту несподіванки, кому то доведеться підготувати приміщення для вечірки заздалегідь і коли прийде час подбати про те, щоб почесний гість прийшов до певного місця і був приємно здивований присутніми гостями та святом в його честь.

«Гавайська вечірка» Щоб створити особливу атмосферу і обіграти гавайську тему, потрібно зосередитись на прикрашенні будинку. Неодмінною атрибутикою є гавайські вінки на шию - леї, які можна зробити штучними або зібрати з живих квітів. Браслети на ноги, плечі і квіти у волосся теж сподобаються гостям. Кімнату прикрашають штучними пальмами (з картону або надувні), плакатами на морську тематику. Музика повинна відповідати темі вечірки. Відмінною розвагою можуть стати гавайські танці, для виконання яких знадобляться гавайські спідниці. Щоб вечірка була веселою і захоплюючою, потрібно придумати цікаві конкурси. Традиційними є танцювальні розваги. Наприклад, можна взяти будь-який фрукт, помістити його між двома учасниками і включити музику, перемагає та пара, яка найдовше протримає диню, ананас, кокос і т.д. без допомоги рук. Також влаштовують танці під жердиною. Перекладина опускається все нижче, і ваше завдання пройти під нею танцюючи, не зачепивши своїм тілом. Особливе меню складають з урахуванням головних продуктів: риби, креветок, кальмарів, ананасів. Гості залишаться задоволені якщо господарі слідкуватимуть усіх зазначених пунктів.

2.Сьогодні традиційні святкові вечері в ресторані відходять у минуле, а на зміну їм приходять більш креативні, оригінальні варіанти. Красиво провести ділову зустріч, захід або відзначити важливу дату в житті можна втілюючи всі свої найсміливіші мрії. Організація будь-якого банкету включає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення та обслуговування. Організована і чітка робота з підготовки й обслуговування банкету залежить від того, наскільки докладно і вчасно обумовлені і погоджені всі деталі між замовником і адміністрацією ресторану. При оформленні замовлення із замовником погоджуються дата обслуговування торжества, кількість учасників, вид обслуговування, привід для влаштування банкету (ювілей, зустріч, проводи або весілля і т.ін.), місце проведення (найменування або номер залу, кабінету), час початку і закінчення обслуговування, зразкове меню і попередня вартість замовлення з націнками на продукцію, встановленими для даного підприємства. Банкет - урочистий званий обід чи вечеря, що влаштовується на честь якої-небудь особистості або події. У залежності від форми обслуговування розрізняють наступні види банкетів: банкет за столом з повним обслуговуванням, банкет за столом з частковим обслуговуванням, банкет-фуршет, банкет комбінований. Фуршет – це спосіб організації застілля, передбачає самообслуговування. Вперше так організовувати застілля почали у Франції. І в перекладі з французької – «La fourchette» буквально означає – «вилка». Власне, під час фуршету їжа споживається, як правило, за допомогою виделки. І це не єдина особливість даного способу організації колективної трапези. Також фуршет доречний, коли метою заходу є спілкування, а не колективна трапеза. Тому найчастіше фуршет має місце на різних навчальних заходах, бізнес-форумах. В основному банкет-фуршет проводять тоді, коли за короткий час необхідно обслужити велику кількість людей.

Переваги банкету-фуршету:

  • Можливість на невеликій площі обслужити велику кількість гостей;

  • Вільний вибір учасниками банкету місць в залі;

  • Можливість підійти для розмови до кожного столу, до кожного гостя;

  • Можливість вибрати на свій смак страви та напої;

  • Запрошені можуть залишати банкет в любий час не чекаючи закінчення;

  • Значно менші витрати на одного гостя, ніж на банкет за столом.

Мотивом для проведення банкета-фуршета, який звичайно носить офіційний характер, бувають ділові переговори, підписання торгових угод. Але банкет-фуршет організують і при проведенні різних ювілеїв, сімейних торжеств і інших святкових заходів. Під час проведення банкета-фуршета гості їдять і п'ють, стоячи у столів, до яких не ставлять стільці. Особливістю складання меню для такого банкета служить те, що воно включає широкий асортимент холодних блюд і закусок, гарячі закуски, десерт і гарячі напої. Як правило, в приміщенні, де накритий фуршет, може бути диван або крісла для відпочинку. Розташовані такі дивани і крісла віддалік від столу. Строго розписані посадочні місця відсутні, так як призначення фуршету – спілкування, а не щедра спільна трапеза.

Відсутність сервіровочного посуду. Згідно стандартам сервірування фуршету, тарілки і прилади складають стопкою на краю стола (якщо стіл великий, стопки тарілок ставлять з обох його кінців). Аналогічне стосується келихів, які можуть, як і тарілки розташовуватися по краях столу, або бути в середині столу.

Відсутність порційних страв. Страви для фуршету – це різноманітні мініатюрні закуски, розкладені на великих загальних блюдах. Кожен гість самостійно вибирає собі закуску за смаком, «збираючи» тарілку. В рамках фуршету, столи можуть бути накриті тільки солодощами і фруктами, які також подаються на загальних блюдах у вигляді мініатюрних тістечок, десертів і фруктової нарізки.

Напої не розлиті в бокали. Як і страви, напої гості вибирають і наливають собі самостійно. Залежно від напою, кожен з них подається в глечику або пляшці. Наприклад, соки, компоти, вода і подібні напої розливаються в глечики, які ставляться по кромці столу, або в середині. Алкогольні напої, найчастіше ставляться в пляшках.

Регламент фуршету. Як правило, фуршет є регламентованим заходом, і його тривалість не повинна перевищувати 2 години.

Обслуговування. Фуршет може організовуватися з офіціантами і без них. Як правило, якщо фуршет є частиною великого ділового заходу, запрошуються офіціанти, які підтримують порядок столу і контролюють наявність закусок, напоїв, посуду на столі.

Кількість гостей. На відміну від бенкету, кількість гостей на фуршеті значно більше при рівних масштабах і площах приміщення, відведеного під прийом.

3.Метою створення клубних закладів є задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, іншої самодіяльної творчої ініціативи, організації дозвілля тощо. Клубний заклад є бюджетною неприбутковою організацією і в своїй діяльності керується Конституцією України, Основами законодавства України про культуру та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність у галузі культури. Надання платних послуг — важливе джерело надходжень для закладу культури будь-якої форми власності. Додаткові кошти, що надходять від надання платних послуг, включаються до складу спеціального фонду кошторису та належать до складу власних надходжень бюджетних установ відповідно до ст. 13 Бюджетного кодексу України. Такі кошти мають постійний характер та обов’язково плануються у бюджеті. Перелік послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури:

1. Проведення вистав, театральних, музичних, хореографічних постановок, циркових вистав; концертів, фестивалів, конкурсів, бенефісів, естрадних шоу, виставкових, освітніх та інших культурно-мистецьких заходів (проектів), демонстрація відео- і кінофільмів;виступів професійних мистецьких колективів, артистичних груп та окремих артистів (виконавців). Розміщення рекламної продукції та рекламних конструкцій під час їх проведення.

2. Проведення занять у студіях, підготовчих групах, групах раннього естетичного розвитку, творчих школах та об’єднаннях, секціях та мистецьких аматорських об’єднаннях, на курсах, ігрових кімнатах для дітей та гуртках, а також індивідуального стажування, підвищення кваліфікації, консультацій з питань збереження, дослідження, консервації та реставрації культурних цінностей в бібліотеках, музеях, архівах, спеціалізованих науково-дослідних установах, реставраційних, музейних, інших закладах культури.

3. Організація діяльності мистецьких аматорських об’єднань, у тому числі клубів за інтересами (художніх, технічних, природничо-наукових, колекційних, за професіями).

4. Розроблення оригінальних сценаріїв, проведення постановочної роботи і заходів за заявками юридичних та фізичних осіб.

5. Надання послуг з організації та проведення вистав, концертів колективів аматорської творчості.

6. Проведення театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок книг і творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

7. Надання послуг з організації та проведення культурно-масових та наукових заходів, професійних та корпоративних свят, міжнародних симпозіумів, форумів, науково-практичних конференцій, бієнале, пленерів, конкурсів, навчальних заходів (семінарів, майстер-класів, тренінгів, творчих лабораторій та майстерень),

8. Показ слайд-фільмів, кінопрограм, лазерних шоу.

9. Надання послуг з користування атракціонами, ігровими автоматами (крім тих, що передбачають отримання грошової винагороди), настільними і комп’ютерними іграми, тенісними кортами, більярдами, тирами, дитячими ігровими містечками, персональними комп’ютерами, глядацькими залами.

10. Виготовлення та продаж у неспеціалізованих магазинах (кіосках, лотках), через електронні системи продажу видань про фонди і діяльність бібліотек, музеїв, картинних галерей, виставкових залів, заповідників, реставраційних та інших закладів культури, довідково-бібліографічних та інформаційних продуктів (в електронному вигляді - компакт-дисків), репродукцій, наборів листівок, афіш, плакатів (у тому числі із зображенням творів мистецтв, пам’яток літератури, нотними виданнями

11. Проведення фото-, відео- і кінозйомок приміщень та інтер’єрів бібліотек, музеїв та заповідників, територій та об’єктів музейних закладів, окремих експонатів, експозицій, окремих сторінок документів з бібліотечних, музейних та архівних фондів.

12. Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів на територіях та у приміщеннях заповідників, музеїв, бібліотек, театрально-видовищних закладів, інших закладів культури під час огляду експозицій, виставок тощо.

13. Відвідування заповідників, музеїв та виставок.

14. Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек і бібліотек підприємств, установ та організацій.

15. Проведення наукової та мистецтвознавчої експертизи, у тому числі виїзної, дослідження, обстеження, атрибуція культурних цінностей (для юридичних та фізичних осіб) та тих, що в установленому порядку ввозяться або вивозяться через державний кордон, підготовка та надання історичних, мистецтвознавчих, аналітичних висновків, довідок та іншої інформації.

16. Розроблення та оформлення інтер’єрів, дизайнерське оздоблення виставкових стендів, створення та оформлення музейних експозицій, розроблення тематико-експозиційних планів музеїв.

17. Надання в оренду приміщень, малих архітектурних форм і територій.

18. Надання місць для стоянки автомобілів та інших транспортних засобів.

19. Ремонт, настроювання і налагодження музичних інструментів, звуко-, світло- та відеоапаратури.

20. Ремонт, реставрація, консервація, атрибуція творів (виробів) образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, рукописів, документів, друкованих видань, інших культурних цінностей на замовлення для юридичних та фізичних осіб.

Надання послуг з тимчасового зберігання в музеях, заповідниках, інших музейних закладах культурних цінностей, музейних предметів, предметів музейного значення, що перебувають у власності, користуванні юридичних та фізичних осіб, після проведення обстежень, досліджень, консерваційно-реставраційних заходів.

21. Обстеження, дослідження, ремонт, реставрація, консервація, реабілітація, музеєфікація, пристосування нерухомих об’єктів культурної спадщини.

22. Виготовлення, ремонт і реалізація майстернями та іншими виробничими підрозділами закладів культури обладнання атракціонів, музичних інструментів, меблів, реквізиту і бутафорії, сценічного обладнання, пошиття театральних, концертних костюмів, взуття, товарів широкого вжитку, квітів і квіткової продукції, надання гримерних і автотранспортних послуг, проведення столярних, слюсарних, будівельних, ремонтно-реставраційних та інших робіт.

23. Прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.

24. Фотокопіювання, репродукування, ксерокопіювання, сканування, фотографування, мікрофільмування, мікрокопіювання, створення цифрових та тривимірних копій з книжок, брошур, газет, журналів, музейних предметів, предметів музейного значення, документів з фондів/архівів бібліотек, музеїв, реставраційних та інших закладів культури.

Опис документу:
Мета заняття: ознайомити учнів з сучасними тенденціями видовищних форм дозвілля, формувати уявлення про інноваційні форми та закономірності організації вечірок. План заняття: 1. Поняття «вечірка». Види вечірок. 2.Світські банкети, фуршети. 3.Платні послуги, які надаються клубними закладами

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн
590 грн