Структура логоритмічних занять для дітей дошкільного віку.

Опис документу:
Логоритміка – найкращий приклад співпраці музичного керівника з дефектологом. Корекційні задачі, які вирішують обидва спеціалісти – однакові: допомогти дитині повірити у свої можливості, «розбудити» її внутрішні можливості, полегшити процес її адаптації у суспільному житті.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Структура логоритмічних занять

І частина: Вступна.               

Підготовка до мовленнєвого та моторного навантаження (використовуються вправи на розвиток основних рухів та почуття ритму).

ІІ частина. Головна.

Включає різні вправи на розвиток уваги, координації рухів, мови з рухами, м’язового тонусу, відчуття ритму, мовленнєві та мімічні рухи, дрібна моторика, а також слухання, співи, гра.

ІІІ частина. Заключна.

Повертає дітей у спокійний, урівноважений стан.

Практика роботи з дітьми згаданої вище категорії показала, що можна використовувати різні варіанти цієї схеми. Це залежить від низки факторів:

1) від психофізичних особливостей дітей даної групи, їх стану на момент проведення заняття;

2) від корекційних задач на даний період;

3) від часу проведення заняття тощо.

Логоритміка – найкращий приклад співпраці музичного керівника з дефектологом. Корекційні задачі, які вирішують обидва спеціалісти – однакові: допомогти дитині  повірити у свої можливості, «розбудити» її внутрішні можливості, полегшити процес її адаптації у суспільному житті.

Якщо підходити до таких занять творчо, кожне з них стане неповторним, цікавим, яскравим і водночас зможе вирішити багато складних корекційних задач.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»