і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Стівенсон "Острів Скарбів" Засудження жаги до збагачення.

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №SJ107610
За публікацію цієї методичної розробки Дорох Галина Володимирівна отримав(ла) свідоцтво №SJ107610
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

«Не гроші роблять людину щасливою, а людяність» Ч. Діккенс

Слайд № 2

Перші згадки про морських розбійників у Давній Греції відносяться до VI ст. до н. е., але цілком можливо, що вони існували й раніше. В Англії піратство було відомо вже з XVI ст. Британська імперія була сильною морською державою, мала державний флот, тому з'являлися охочі до легкої наживи - "джентльмени фортуни" або «мисливці за щастям», як вони себе називали.

Слайд № 3

Тамільські пірати називали себе «Алі раджа», що означає — володарі моря. Це словосполучення співзвучне англійському «Джолі Роджер». «Веселий Роджер» - піратський прапор чорного кольору, на якому зображені череп та схрещені кістки. В кінці XVII ст. були ухвалені закони щодо піратства і піратів, зокрема смертна кара. Пірати грабували торгові кораблі, вбиваючи моряків і пасажирів. Вони в більшості випадків базувалися біля берегів Африки, Азії, Північної Америки - на островах Карибського моря.

Слайд № 4

The Admiral Benbow Inn The sea chest The “Hispaniola” ship The ship’s cook The man of the island The fall of a chieftain and his team Return

Слайд № 5

Заїзд «Адмірал Бенбоу». Моряцька скриня. Шхуна «Еспаньйола». Корабельний кухар Людина з острова. Падіння ватажка і його команди. Повернення.

Слайд № 6

Слайд № 7

costume cup pistols silver clock shells spoon package with papers knife quadrant плащ coffee gold compasses tobacco

Слайд № 8

костюм кружка пістолети срібло годинник мушлі ложка пакет з паперами ніж квадрант плащ кава золото компаси тютюн

Слайд № 9

П’ю Біллі Бонс Сілвер Морган Флінт Чорний Пес Лікар Лівсі Єгер Редрут Джим Гокінс Бен Ган Капітан Смолетт Сквайр Трелоні

Слайд № 10

Слайд № 11

He was a white man. His skin was burnt by the sun; even his lips were black, and his fair eyes looked quite startling in so dark face. He was clothed with old sea-cloth. Long time he had dreamed of cheese. He likes cheese very much. Flint’s pirate crew left him on the island for three years. He is the only character to be reformed, as he shifts sides from the pirates to the good men.

Слайд № 12

розваги гроші мандри небезпека зрада вбивство ром Самотність, каліцтво фізичне і духовне. Життя на безлюдному острові, смерть. Втеча, переслідування, шибениця. жадібність

Слайд № 13

«Не гроші роблять людину щасливою, а людяність» Ч. Діккенс Пам’ятайте: є речі, які не купиш за жодні гроші! Гроші повинні служити людям, а не навпаки. В гонитві за грошима не загубіть себе. Найдорожчий скарб — близькі вам люди.

Слайд № 14

Домашнє завдання Характеристика Джима Гокінса

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
6 клас Зарубіжна література Презентація до інтегрованого уроку .
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти