Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

Соціально-педагогічна програма "Формування в учнів мотивації до навчання та прагнення до самореалізації"

pdf

Психологія

Для кого: 7 Клас, 8 Клас

28.11.2022

108

10

1

Вміст матеріалу:

+Показати ще (32)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У сучасному світі мотивація навчальної діяльності школярів – це одна з головних та фундаментальних соціально-педагогічних проблем. Я вважаю, що мотивація до навчання є дуже важливою в умовах сучасного освітнього процесу, так як без мотивації до навчання та самореалізації учні не мають прагнення вчитись та взагалі дізнаватись щось нове.

Мотивація (moveo – рухаю) нині розглядається як реалізація мотиву у конкретній діяльності в процесі вибору можливих дій, спрямованих на досягнення певних цілей. Мотив — спонукання або прагнення досягнення мети та усвідомлення дії щодо її досягнення [1, с. 217–218].

Формування мотивації — складна дидактична проблема. Дослідження вчених-педагогів, спостереження й висновки вчителів-практиків свідчать про загальне зниження мотивації до навчання як серед учнів молодших класів, так і серед старшокласників і навіть серед студентів ВНЗ.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.