Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

" Шкільні меблі "

Виховна робота

Для кого: 1 Клас

09.06.2020

464

0

0

Опис документу:
Розблено для дітей з вадами слуху. Заняття з мови поза класом з елементами гри ( з сюрпризним моментом). Попередня робота: перегляд мультфільмів, картки Монтессорі, бесіди,дидактична гра - лото "Меблі".
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мова поза класом.

Тема: « Шкільні меблі».

Мета: систематизувати знання учнів за темою «Меблі»; вчити спряжено промовляти слова, складати прості речення, виконувати доручення; розвивати усну зв'язку мову, увагу, пам'ять; виховувати пізнавальний інтерес до навчання.

Обладнання: картинки, картки, іграшковий набір шкільних меблів.

Хід заняття:

  1. Організаційний момент:

  • Як ти чуєш? Слухайте хто _ _ _ _ _ _ _ .

  • Я чую добре.

  • Встаньте, привітайтесь.

  • Добрий день!

Фонетична зарядка:

ма-ма-мама;

мо-мо-молоко;

ми-ми-мило;

Мама миє руки.

  • Сідайте, слухайте хто _ _ _ _ _ .

  • Яке зараз заняття?

  • Мова поза класом.

  • Що будемо робити? – Будемо думати, говорити, писати, грати.

  1. Основна частина:

  1. Сюрпризний момент ( заїжджає машина).

  • Що це?

  • Машина.

  • Що є у машині?

( відкриваємо кузов машини)

  1. Робота з роздавальним матеріалом.

( дістаю іграшкові меблі з машини по черзі)

  • Що це? (жест)

  • Покажи картинку (роздав. матеріал на парті).

  • Ось.

(показую картку зі словом « шафа»).

  • Читаємо разом.

  • Шафа (глобальне читання слова).

  • Добери картку.

  • Підклади(учні підкладають картку до картинки).

( по черзі працюємо з меблями:стіл, дошка, парта, стілець)

(показую картинку )

  • Що це? Назви загальним словом. – Меблі.

  • Зберіть картинки і картки.

  1. Фізхвилинка. Руки в гору, руки вниз,

На сусіда подивись

Руки в гору, руки в боки.

Підскочи на місці трохи.

  1. - Будемо грати.

Гра «Що зникло?»

Діти запам'ятовують розташовані іграшкові меблі на столі, закривають очі, потім дають відповідь що зникло.

  1. Гра «Склади картинку» (з 2-х, 4-х частин).

  • Будемо грати – Склади картинку.

Я склав картинку.

  1. Виконання доручень.

  • Напиши слово.

  • Я написав.

(Богдан на дошці, Стас на маленькій дошці, Аліна і Сашко на папері).

Прочитай.

  • Витри дошку.

  • Я витер ( ла) дошку.

  1. Складання речення.

Фото

Хто? Що робить? Що?

Аліна витирає дошку.

Аліна витирає _ _ _ _ _ _ _ (парту, стіл, стілець, дошку).

Спряжене читання речення.

Це речення починається з великої літери, наприкінці стоїть крапка.

  1. Підсумок:

  • Яке було заняття?

  • Що робили?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.