Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Захист персональних даних неповнолітніх у процесі реалізації права на освіту
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Щоденник спостережень НУШ 5 клас (вступ до історії)

zip

Вступ до історії

Для кого: 5 Клас

12.10.2022

706

9

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 15 сторінок

zip
спостереження 2022 — історія.zip
711,8 Кб
xlsx
щоденник спостережень — історія.xlsx
24,3 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Щоденник спостережень ведеться у довільній формі (він є особистим інструментом вчителя та не підлягає перевірці адміністрації), учитель може записувати до нього будь-які характеристики учнів, які вважають важливими для освітнього процесу. Сюди можуть увійти особливості дитини та її досягнення: активність, робота у групі, зацікавленість предметом/темою, мотивація, зміни у поведінці тощо.

Мета ведення даного щоденника спостережень:

Відстежувати динаміку навчання та особисті досягнення учнів на уроках історії відповідно до рекомендацій заповнення свідоцтва досягнень учнів.

Даний щоденник складається з двох частин: характеристика навчальної діяльності учнів (заповнюється один раз на місяць), характеристика результатів навчання учнів (заповнюється один раз на два тижні на основі швидких тестів, діагностичних робіт, експрес контрольних тощо).

Перевага щоденника спостережень – зворотній зв'язок із класним керівником протягом семестру, наприкінці року. Зручність виставлення оцінок учням відповідно до вимог, які зазначені у свідоцтві досягнень. Також до щоденника додається даний документ у форматі exсel, в якому зручно зазначати орієнтири оцінювання для кожного учня у полі «примітка».

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.