Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Щоденник спостережень НУШ 5 клас (іноземна мова)

zip

Англійська мова

Для кого: 5 Клас

12.10.2022

4431

99

3

Опис методичного матеріалу:

Мета ведення даного щоденника спостережень:

Відстежувати динаміку навчання та особисті досягнення учнів на уроках історії відповідно до рекомендацій заповнення свідоцтва досягнень учнів.

Даний щоденник складається з двох частин: характеристика навчальної діяльності учнів (заповнюється один раз на місяць), характеристика результатів навчання учнів (заповнюється один раз на два тижні на основі швидких тестів, діагностичних робіт, експрес контрольних тощо).

Перевага щоденника спостережень – зворотній зв'язок із класним керівником протягом семестру, наприкінці року. Зручність виставлення оцінок учням відповідно до вимог, які зазначені у свідоцтві досягнень. Також до щоденника додається даний документ у форматі exсel, в якому зручно зазначати орієнтири оцінювання для кожного учня у полі «примітка».

Вміст матеріалу: показано 6 з 22 сторінок

zip
спостереження 2022.zip
972,2 Кб
xlsx
щоденник спостережень - анг. мова.xlsx
21,6 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.