Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Щоденник спостережень "Етика" для 5 класу

zip

Етика

Для кого: 5 Клас

30.10.2022

966

15

0

Опис методичного матеріалу:

Щоденник спостережень ведеться у довільній формі (він є особистим інструментом вчителя та не підлягає перевірці адміністрації), учитель може записувати до нього будь-які характеристики учнів, які вважають важливими для освітнього процесу. Сюди можуть увійти особливості дитини та її досягнення: активність, робота у групі, зацікавленість предметом/темою, мотивація, зміни у поведінці тощо.

Мета ведення даного щоденника спостережень:

Відстежувати динаміку навчання та особисті досягнення учнів на уроках етики відповідно до рекомендацій заповнення свідоцтва досягнень учнів.

Даний щоденник складається з двох частин: характеристика навчальної діяльності учнів (заповнюється один раз на місяць), характеристика результатів навчання учнів (заповнюється один раз на два тижні на основі швидких тестів, діагностичних робіт, експрес контрольних тощо).

Перевага щоденника спостережень – зворотній зв'язок із класним керівником протягом семестру, наприкінці року. Зручність виставлення оцінок учням відповідно до вимог, які зазначені у свідоцтві досягнень. Також до щоденника додається даний документ у форматі exсel, в якому зручно зазначати орієнтири оцінювання для кожного учня у полі «примітка».

Вміст матеріалу: показано 4 з 16 сторінок

zip
спостереження 2022 етика.zip
1,3 Мб
xlsx
щоденник спостережень етика..xlsx
20,5 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.