Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Сценарій районного конкурсу Дружин Юних Пожежних ("Домашнє завдання")

docx

Виховна робота

Для кого: 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

18.05.2018

518

0

0

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

«ДЮП – це ловкість, сила, вміння!» Під таким гаслом 5 травня відбувся районний етап «Фестивалю дружин юних пожежних» у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17.

До конкурсної програми входили завдання «Візитка» та «Домашнє завдання» з пожежно - рятувальної тематики. Кожна команда готувала своє привітання на три хвилини. Конкурсанти демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби КВК – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби. Слід зазначити, що всі команди на досить високому рівні демонстрували свою акторську майстерність, кмітливість і зібраність. Вболівальники та журі були задоволені виступами колективів. При оцінюванні враховувалися артистизм, дотепність, відповідність темі, змістовність, оригінальність та інше.

Журі визначило переможців : І місце – дружина Званівської ЗОШ «Шість кадрів», ІІ місце – дружина Покровського-навчально-виховного комплексу «Антивогонь», ІІІ − дружина Миронівської ЗОШ № 2 «Вогнеборці».

У пам’яті кожного учасника залишилися приємні враження та нові друзі. Команда-переможець з новими силами та ідеями готується до проведення обласного етапу фестивалю. Тому бажаємо їй успіху, наснаги та перемоги у конкурсі!