Розвивальне заняття в групі продовженого дня. Гра "Графічний диктант"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Розвивальне заняття в групі продовженого дня. Гра «Графічний диктант» Мета:розвивати координацію, стійкість рухів, логіку, абстрактне мислення, дрібну моторику рук. Обладнання: зразок роботи, зошит у клітинку, простий олівець, гумка для стирання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Розвивальне заняття в групі продовженого дня.

Гра «Графічний диктант»

Мета:розвивати координацію, стійкість рухів, логіку, абстрактне мислення, дрібну моторику рук.

Обладнання: зразок роботи, зошит у клітинку, простий олівець, гумка для стирання.

Хід роботи:

  • Дітям роздаються аркуші паперу на яких розкреслені клітинки і зображено тварину, рослину і тд. Нижче малюнка вказані стрілочки (що показують напрямок) і цифри ( що показують кількість клітинок) які потрібно пройти в зазначеному напрямку. У результаті, якщо слідувати вказівками точно і уважно, то у учнів повинна вийти дана картинка.(для деяких учнів може бути важко слідувати за стрілочками, тому їм пропонується завдання змалювати тварину, рослину … по клітинках)

  • Такі завдання корисні не лише для учнів початкових класів, а й для більш старших, адже завдання чудово розвивають мислення та логіку.

1. Змійка

2. Ключ

3. Рибка

4. Собачка

5. Кораблик

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.