Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інноваційні напрями розвитку творчого потенціалу дітей дошкільного віку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Розтяжка День волонтера. До виховної години

zip

Виховна робота

Для кого: Змішаний

01.12.2022

448

8

0

Вміст матеріалу:

zip
1.zip
22,4 Мб
png
1,8 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,7 Мб
png
1,8 Мб
png
1,7 Мб
png
1,8 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Розтяжка до Дня волонтера, який святкується 5 грудня. Використовувати для виховної роботи. Напис: ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА. Роздрукувати та користуватися для оформлення святкової зали, класної кімнати.

ожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. В 2011 році відзначається десята річниця Міжнародного року волонтерів 2001 року. 5 грудня 2011 року в сотні країн на чотирьох континентах був представлений перший звіт про розвиток волонтерства у світі.

Міжнародний день волонтерів на сьогодні відзначається в усьому світі з тисячами волонтерів, які беруть участь в широкому колі волонтерських ініціатив.

Волонтерський рух – доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбутковості, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Людину, яка добровільно надає безоплатну соціальну допомогу та послуги інвалідам, хворим, особам і соціальним групам, що опинилися в складній життєвій ситуації, називають волонтером.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.