Платна розробка

Розробка "Статут ліцею для 5-11(12) класів"

Вміст матеріалу: показано 8 з 38 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Відповідно до п.5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про освіту" засновникам закладів освіти рекомендовано протягом п’яти років привести установчі документи закладів освіти у відповідність із Законом, тобто, до 28.09.2022. Натомість, Законом України "Про повну загальну середню освіту" (зі змінами від 15.07.2021) визначено, що термін приведення статутів початкової школи, гімназії та ліцею у відповідність із цим Законом продовжено до 01.09.2027.

Проте, питання оптимізації мережі закладів освіти все більше набуває своєї актуальності. Відповідно, керуючись п.п.52 п.5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про повну загальну середню освіту", до 01.09.2024 сільські, селищні та міські ради уже сьогодні активно формують пропозиції до обласних планів формування мережі закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, а також реорганізовують та перепрофільовують (змінюють типи) ЗЗСО, створюючи їхні статути в новій редакції.

Пропонуємо орієнтовний зразок СТАТУТУ ЛІЦЕЮ, який забезпечує здобуття базової та профільної освіти у 5-11(12) класах, за змістом Законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту" та постанови КМУ від 11.10.2021 №1062 "Про затвердження Положення про ліцей".

!!!Зверніть увагу, що текст, виділений червоним кольором, потребує редагування!!!