і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Російська мова - методичні матеріали

Російська мова є однією з найпоширеніших слов'янських мов та входить до десятки мов за найбільшою кількістю мовників. Діалектично мова поділяється залежно від спрямованості з заходу на схід, проте не сильно відрізняється від загальноприйнятої літературної. Вважається, що російська мова для іноземців є однією з найскладніших для вивчення, так як в мові присутні різні відмінки, закінчення, безліч форм дієслів.

На території України російська мова є розмовною мовою для багатьох громадян. Це пов’язано з територіальною близькістю розташування Росії, з історичною пов’язаністю наших країн, а також тісними родинними та трудовими зв’язками між людьми. Здебільшого вона поширена на півдні та сході України, частково в центрі, півночі та заході.

Раніше російська мова викладалась у багатьох школах як друга мова або була мовою викладання, проте, у зв'язку з останніми подіями в країні та новими політично-державними курсами, було прийнято рішення про переведення всіх шкіл на державну мову, а також зміну статусу предмету російської мови на факультативну.

Говорячи про значення російської мови, варто відзначити, що окрім мови нацменшин, російською мовою написано багато всесвітньо значимих літературних творів відомих авторів (Пушкін, Гоголь, Чехов та інші).

Російська мова тісно пов’язана з українською, вони мають спільне коріння, історію, проте вивчати її чи ні – вирішувати саме школярам.

Даний розділ містить матеріали для проведення уроків російської мови за лексико-граматичними спрямуваннями, літературні тематики, словники та презентації тощо.

968 матеріалiв
Дидактичні матеріали з теми: «Дієслово»
Російська мова
Інші методичні матеріали
14.05.2019
9
Русский язык. Цифровые ребусы
Російська мова
Презентація
13.05.2019
15
Русский язык . Ребусы.
Російська мова
Презентація
11.05.2019
16
Мовленнєві матеріали до теми: "Займенник"
Російська мова
Інші методичні матеріали
10.05.2019
11
968 матеріалiв