Російська мова - методичні матеріали

Російська мова є однією з найпоширеніших слов'янських мов та входить до десятки мов за найбільшою кількістю мовників. Діалектично мова поділяється залежно від спрямованості з заходу на схід, проте не сильно відрізняється від загальноприйнятої літературної. Вважається, що російська мова для іноземців є однією з найскладніших для вивчення, так як в мові присутні різні відмінки, закінчення, безліч форм дієслів.

На території України російська мова є розмовною мовою для багатьох громадян. Це пов’язано з територіальною близькістю розташування Росії, з історичною пов’язаністю наших країн, а також тісними родинними та трудовими зв’язками між людьми. Здебільшого вона поширена на півдні та сході України, частково в центрі, півночі та заході.

Раніше російська мова викладалась у багатьох школах як друга мова або була мовою викладання, проте, у зв'язку з останніми подіями в країні та новими політично-державними курсами, було прийнято рішення про переведення всіх шкіл на державну мову, а також зміну статусу предмету російської мови на факультативну.

Говорячи про значення російської мови, варто відзначити, що окрім мови нацменшин, російською мовою написано багато всесвітньо значимих літературних творів відомих авторів (Пушкін, Гоголь, Чехов та інші).

Російська мова тісно пов’язана з українською, вони мають спільне коріння, історію, проте вивчати її чи ні – вирішувати саме школярам.

Даний розділ містить матеріали для проведення уроків російської мови за лексико-граматичними спрямуваннями, літературні тематики, словники та презентації тощо.

Пошук методичних матеріалів
Очистити фільтр
  • Російська мова
2 027 матеріалiв
Презентация "Новые чудеса света"
Російська мова
Презентація
02.11.2019
31
0
3
Загальні відомості про мову
Російська мова
Наукова робота
21.10.2019
35
0
0
Планування з Російської мови
Російська мова
Інші методичні матеріали
16.10.2019
53
0
0
Предлог как часть речи
Російська мова
Конспект
13.10.2019
106
0
0
2 027 матеріалiв