Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Важливі питання освітньої діяльності ЗЗСО на завершення І семестру
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Роль методу проектів у вивченні іноземної мови та його особливості

doc

English, Science

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

05.12.2020

343

0

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 3 сторінок

doc
39,4 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

На сьогоднішній день не можливо уявити повсякденне життя без вивчення іноземних мов. Сьогоднішні реалії кидають виклик ефективному вивченню іноземних мов та підвищенню мотивації учнів та зацікавлення їх до вивчення англійської мови, розкриття їх здібностей. Наразі існує величезна кількість різноманітних методів та методик з вивчення іноземних мов, зокрема англійської мови, кожен з яких має як свої переваги, так і недоліки. До таких методів належить метод проектів, який вартий уваги.

В Україні зараз війна. Тож мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.