Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Організація індивідуальних занять для дітей з використанням арттерапії, пісочної терапії, аплікації, сенсорної методики
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Робочий зошит. Рахую до 5

pdf

Початкова освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас

25.09.2022

57

0

0

Вміст матеріалу: показано 7 з 33 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Цей та ще 184 зошити Ви можете завантажити з google-диску. Вартість усіх 184 зошитів лише 100 грн. Для перегляду зразків або отримання повної збірки, пишіть мені у вайбер: 0985337145

184 електронних зошити для інклюзивної роботи, для роботи з дітками, що мають затримку психічного розвитку та особливими освітніми потребами. Всі матеріали розміщені на google-диску у вмгляді збірки, що забезпечить вам доступ до будь якого матеріалу в любий час. Періодично збірка оновлюється новими матеріалами.

Оплативши лише раз 100 грн ви отримаєте необмежений доступ до всіх матеріалів, що є на диску і до всіх матеріалів, які будуть добавлятися на диск. Доступ для вас буде відкрито пожиттєво, незважаючи скільки нових матеріалів буде добавлено з моменту вашого приєднання. Зверніть увагу, після приєднання вам необов’язково завантажувати всі матеріали одразу. Ви зможете це зробити в будь-який зручний для Вас час, адже доступ до матеріалів буде постійно відкритим.

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.