Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Річний план практичного психолога ЗДО на 2022-2023 навчальний рік

docx

Психологія

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), Дорослі

16.06.2022

11002

168

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 12 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Психологічна служба в структурі освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психічних умов розвитку особистості.

Основною метою діяльності психологічної служби системи освіти є підвищення якості та забезпечення доступності послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження і укріплення здоров’я, підвищення адаптивних можливостей, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу, посилення розвивального і виховного компонентів системи освіти, захист психічного і соціального здоров’я дитини на всіх рівнях навчання.

Річний план роботи практичного психолога ЗДО складений на основі нормативно-правових документів, державних (регіональних, місцевих) програм, наказів, рішень комісій Міністерства освіти і науки України, пріоритетних напрямів діяльності закладу дошкільної освіти на навчальний рік, аналізу роботи психолога за минулий навчальний рік. При складанні плану враховано рівень кваліфікації спеціаліста та професійні можливості, специфіку закладу.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.