Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Формування компетентностей сучасного педагога: інструменти професійного саморозвитку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Реферат на тему: «Профілактика захворювань ендокринної системи у дітей»

zip

Медицина

Для кого: I курс

26.11.2022

48

0

0

Вміст матеріалу: показано 9 з 35 сторінок

zip
ІНДЗ.zip
3,2 Мб
docx
37,9 Кб
ppt
3,5 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Ендокринна система новонародженої дитини влаштована не так, як у дорослого, і має велике значення для здоров'я малюка. Ендокринна система являє собою комплекс з декількох залоз, розташованих у головному мозку (гіпофіз), травній системі (підшлункова залоза), в безпосередній близькості від внутрішніх органів (надниркові залози), а також зовсім відособлено (щитовидна і паращитовидна залози, вилочкова залоза). Називаються вони залозами внутрішньої секреції, тому що, на відміну від залоз зовнішньої секреції, таких, як слинні, потові, травні, вони виділяють свій секрет, що називається гормоном, у кровоносне русло. Кожна залоза виробляє один або кілька гормонів, які беруть участь у регуляції строго певного процесу в обміні речовин організму, кожна унікальна і виконує тільки на неї покладені функції. Однак є заліза, яка керує, диригує всій ендокринною системою - гіпофіз.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.