Публікація не містить матеріалів.

Опис документу:
7 клас. Історія України. Ці картки можна використати для індивідуальної роботи, роботи в парах. Завдання учнів: поєднати дві картки (зображення і опис видатної історичної постаті). Можна прикріпити магнітами до магнітної дошки, а учні будуть знаходити ті картки, які потрібно поєднати. Це завдання не складне, оскільки підібрані такі зображення, які є підказкою.Варто розташовувати картки в хронологічній послідовності. Друкуємо на картоні, ламінуємо.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Кожний учитель хоче, щоб його уроки були цікавими, захоплюючими і такими, що запам'ятовуються. Гра дозволяє зробити більш динамічним і цікавим процес сприйняття історичних фактів, імен, дат, назв географічних об'єктів, з якими пов'язана та чи інша історична подія. Діти вивчають навчальний матеріал через гру, тим самим відпочиваючи від нудних занять. Вона виключає небажане заучування. У грі знання засвоюються через практику. Учні не просто вивчають матеріал, але розглядають його з різних боків, розкладають на різноманітні логічні ряди.  Ігри доречні й ефективні не на всіх заняттях. Найбільш продуктивні вони на уроках узагальнення отриманих знань, закріплення їх або вироблення практичних умінь і навичок. Саме на цих заняттях навчальні ігри потрапляють на благодатний грунт знань, отриманих учнями під час вивчення теми.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
8
дн.
0
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!