Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Психологія самовиховання і перевиховання

pdf

Психологія

Для кого: Дорослі

21.11.2022

84

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 13 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Самовиховання - усвідомлена, цілеспрямована діяльність людини, спрямована на саморозвиток, самоосвіта, вдосконалення позитивних і подолання негативних особистісних якостей.

Компонентами самовиховання є самопізнання, самоаналіз, самооцінка, самозвіт і самоконтроль. Прийомами самовиховання служать самонаказ, самоободреніе, самонавіювання, самоодобрение, самопоощреніе, самопокарання.

Стимул самовиховання - правильне виховання, яке включає не тільки виховну діяльність вихователя, а й власні зусилля вихованця.

Елементи самовиховання присутні вже у дітей дошкільного віку: вони не можуть поки осмислити свої особистісні якості, але в змозі визначити, що таке добре і які вчинки викликають у дорослих негативну реакцію.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.