Психодіагностика. Експериментальний набір метафоричних асоціативних карток (МАК) «Війна і Мир»

Психологія

17.03.2021

103

0

5

Для кого: 12 Клас, Дорослі
Опис документу:
МАК «Війна і Мир» призначені для роботи з особами, які постраждали під час бойових дій та мають наслідки ПТСР. Це фото-образи з кінострічки «Війна і мир» по роману Л. Толстого. Карти є експериментальні. Ці світлини є художніми картинами, образами, які створюють актори для відображення почуттів та емоцій їхніх персонажів: солдат, матерів, дітей тощо. Карти можна роздрукувати за розрізати самостійно. Інстукція з варіантами використання міститься після зображень.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Це експериментальний набір метафоричних асоціативних карток (МАК) під назвою «Війна і Мир» призначений для роботи з особами, які постраждали під час бойових дій та мають наслідки ПТСР. Це фото-образи з однойменної кінострічки «Війна і мир» по роману Л. Толстого. Сам автор був учасником Кримської війни, але для того, щоб розповісти свою історію, повернувся у минуле та скористався часом війни з Наполеоном (1805-1810 рр).

Ці світлини є художніми картинами, образами, які створюють актори для відображення почуттів та емоцій їхніх персонажів: солдат, матерів, дітей тощо.

Роздрукувавши та розрізавши ці картинки як карти (краще замовити друк), їх можна використати у спілкуванні між психологом та клієнтом з ПТСР.

Автор пропонує такий спосіб:

1 Коли карти відкриті: запропонувати клієнту (клієнтам або групі осіб) вибрати карту, яка асоціюється з війною та яка асоціюється з миром. Потім озвучити, які почуття відчуває персонаж на вибраній карті.

2. Коли карти закриті: вибрати 5-6 карт, розкрити їх та поєднати зображених персонажів однією історією.

3. Коли карти відкриті: Вибрати карту, де персонаж відображає стан, який клієнт сам відчуває або відчував.

Дякую, що скористалися картками. Буду вдячний, якщо поділитися своїми враженнями після застосування. Можливо, у когось будуть кращі моделі застосування цих карток.

З повагою Андрій Вовна

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Психологія

17.03.2021

103

0

5

Для кого: 12 Клас, Дорослі