Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Прийом розвитку критичного мислення “Куб Блума”

pdf

Дидактичні матеріали

Для кого: 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, Змішаний

25.07.2022

329

1

0

Вміст матеріалу:

pdf
47,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Пропоную вашій увазі простий шаблон кубика блума.

Кубик Блума-один з найефективніших засобів критичного мислення.

📌🎲Прийом розвитку критичного мислення “Куб Блума” унікальний тим, що дозволяє формулювати питання різного характеру.

Варіанти використання “Куб Блума” на уроках:

Питання формулює сам учитель. Це більш легкий спосіб, який використовується на початковій стадії – коли необхідно показати учням приклади, способи роботи з кубиком.

Питання формулюють самі учні. Цей варіант вимагає певної підготовки від дітей, оскільки придумати питання репродуктивного характеру легко, а ось питання-завдання вимагають певного досвіду. Головна мета використання прийому полягає у закріплені матеріалу, вмінні аналізувати отриманні знання та використовувати їх на практиці. За допомогою такого методу учні навчаться самостійно розв’язувати питання, спираючись на здобутті знання та розвивати логічне і творче мислення.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.