Проект на тему: ”Виготовлення будинку із сірників”

Опис документу:
План: 1. Обгрунтування вибору теми проекту 2. Фото готового виробу. 3. Банк ідей і пропозицій. 4. Ескізи альтернативних виробів. 5. Обгрунтування виробу,характеристика виробу матеріалів та обладнання. 6. Технологічна картка. 7. Екологічне та економічне обґрунтування. 8. Висновок.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Проект

на тему:

Виготовлення будинку із сірників

План:

1. Обгрунтування вибору теми проекту

2. Фото готового виробу.

3. Банк ідей і пропозицій.

4. Ескізи альтернативних виробів.

5. Обгрунтування виробу,характеристика виробу

матеріалів та обладнання.

6. Технологічна картка.

7. Екологічне та економічне обґрунтування.

8. Висновок.

1. Обгрунтування виробу теми проекту

Сірники – один з найбільш легкодоступних матеріалів для створення різних виробів. Із сірників створюють і прості будиночки або колодязі, і шикарні палаци, а то й цілі вулиці і навіть міста.

Декоративні та художні вироби з деревини прикрашають нашу оселю,надають їй затишок і оригінальність. З цього матеріалу можна виготовити безліч корисних і гарних речей.

Створення виробів із сірників – це цікаве і захоплююче хобі, яке, до того ж, не вимагає великих витрат. Кілька коробок сірників завжди знайдеться в кожному будинку, а клей для роботи підходить практично будь-який.

2. Фото готового виробу

3. Банк ідей і пропозицій

4. Ескізи альтернативних виробів

5. Обгрунтування виробу, характеристика виробу матеріалів та обладнання.

Матеріали:
Сірники фірми «Козак», олівець
HD

Сірники – для виготовлення необхідних деталей; Олівець HD – для нанесення необхідних позначок.

Інструменти:

Пінцет, лінійка.

Пінцет – для зручного встановлення деталей(в нашому випадку, сірників);

Лінійка – для проведення різноманітних вимірювань;


6. Технологічна картка

Будиночок із сірників не потребує майже нічого, "крім спритності рук", трохи старанності і декількох годин вільного часу.

Знадобиться: 6-7 коробок сірників, ґудзик або монета, книга або дискета або коробка від компакт диска (підставка для збірки).

  1. Покладіть на книгу 2 сірники паралельно один одному на відстані трохи меншому, ніж довжина сірника.

  1. Зверху покладіть 8 сірників перпендикулярно першим двом. Причому, останні повинні утворювати квадрат з 2-ма сірниками 1-го ряду, а між усіма іншими сірниками має бути приблизно однакова невелика відстань.

3. Следующий ряд еще 8 спичек. Уложите их перпендикулярно предыдущим 8-ми тоже с небольшим расстоянием между ними.

4. Аккуратно сделайте "колодец" из 7-ми рядов, располагая головки спичек по кругу.

5. Сверху сделайте настил из 8-ми спичек. Кладите их головками в сторону, противоположную головкам спичек нижнего настила.

6. Перпендикулярно предыдущему ряду положите следующий - из 6-ти спичек (еще 2 крайние добавите позже). Сверху прижмите полученную конструкцию монетой.

3. Акуратно зробіть "колодязь" з 7-ми рядів, розташовуючи головки сірників по колу.

4. Зверху зробіть настил з 8-ми сірників. Кладіть їх головками в сторону, протилежну голівкам сірників нижнього настилу.

5. Перпендикулярно попереднього ряду покладіть наступний - з 6-ти сірників (ще 2 крайні додасте пізніше). Зверху притисніть отриману конструкцію монетою.

6. Утримуючи монету пальцем, застроміть по кутах будиночка вертикально сірники головкою вгору. Сірники повинні пройти між верхнім і нижніми настилами, а краї їх - вийти знизу. Сірники нижніх настилів можна розсовувати іншим сірником або зубочисткою, стежити тільки, щоб будиночок НЕ з'їхав з нижніх сірників.

7. Вийшов будиночок на ніжках. Вставте сірники по периметру уздовж стін, розсуваючи настил допоміжної сірником або зубочисткою і притискаючи конструкцію пальцем.

8. Стисніть стіни будиночка з 4-х бічних сторін, підсунувши їх до увіткнених вертикально сірників. Вийміть монету сірником.

9. Візьміть будиночок в руки і стисніть його із всіх сторін.

10. Втисніть сірники, які йшли по периметру, щоб вони притискали головками настил. Одержаний квадрат з головок сірників - і є фундамент будиночка. Тобто те, що було верхом стало низом. Поставивши на нього будиночок, отримаєте каркас, в якому дивляться в різні боки кінці сірників. Вони потрібні для спорудження стін і даху будиночка.

11. Спочатку завершить стіни. Для цього вставте вертикально сірники головками вгору із вcіx 4-х бічних сторін.

12. Слідом укладіть ще по одному - тепер уже горизонтальному шару стін. При цьому сірники повинні йти по колу, як при будівництві колодязя, a головки - чергуватися з кінцями сірників.

Вставивши всі горизонтальні сірники, втисніть їх головки, щоб вони притиснули сірники сусідніх стін.

13. Тепер переходьте до виготовлення даху. Спершу вставте відсутні сірники в кутові отвори і, підтикаючи вертикальні сірники стін знизу, витягніть їх вгору.

14. Укладайте сірники даху перпендикулярно верхньому настилу, починаючи від країв і чергуючи напрямки сірників.

15. Спочатку укладайте по 2, потім по 4, по 6 і в 2-x центральних по 8 штук.

16. Обережно вставте сірники - «черепицю» головками до середини. Після цього притисніть їх по колу голівками бічних сірників, натискаючи на них пальцями.

17. На завершення можете прикрасити будиночок «трубою» з 4-х вставлених в дах сірників, "дверима" і "вікнами" із сірників, розламаних навпіл і вставлених в стіни.

7. Екологічне та економічне обґрунтування

Сірники це один з економних матеріалів, що є екологічно чистим продуктом і не задає шкоди довкіллю. Використаний матеріал на виготовлення виробу не є шкідливим для нашого здоровя.

Сірники– один з найбільш легкодоступних матеріалів для створення різних виробів. Із сірників створюють і прості будиночки або колодязі, і шикарні палаци, а то й цілі вулиці і навіть міста. Щоб робити власні вироби із сірників для початківців, буде потрібно зовсім небагато: сірники, монета для утримання .

Ми витратили малу кількість коштів для виготовлення цього виробу.

Матеріали:

Вартість(грн, шт.):

Кількість(шт.):


Сірники “Козак”

0.40 грн

5 шт.

Пінцет

1.50 грн

1 шт.

Всього:

3.50 грн.

8. Висновок

На уроці технології ми виготовляли виріб з сірників. Наш виріб вийшов таким, яким ми запланували зробити його спочатку. Куб з сірників вийшов оригінальним, та може прикрашати інтер’єр будинку. Ми задоволені своїм виробом!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00