Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

приклад опису домашнього завдання учениці музичної школи (коснпект)

Музика

Для кого: Дорослі

15.06.2020

273

0

0

Опис документу:
приклад опису домашнього завдання учениці музичної школи (коснпект). Використовувати лише як зразок для оформлення домашнього завдання. У документі вказано домашню роботу для кожного твору зокрема. Твори для старшого віку.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Домашнє завдання

Вдома учениця має твір - Романс Оксани «Місяцю ясний» з опери «Запорожець за Дунаєм» опрацьовувати по фрагментах, співати в повільному темпі без зупинок та поправок, слідкуючи за нотним текстом, вдумливо читати текст, з розуміння про що співати, подумати над характером твору і над помилками на уроці. Уникати їх під час виконання твору вдома, особливу увагу звертати на дикцію і не забувати про фрази. Вокальну партію пограти окремо на фортепіано.

Пісню «Тарасові думи» сл. К. Квітчастої, муз. Р. Лісової виконувати у відповідному характері, проаналізувати текст пісні. Звертати увагу на дихання і дикцію під час виконання. Знайти кілька скоромовок для правильного, чіткого вимовляння приголосних. Твір виконувати без нот, звертати увагу на інтонацію.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.