Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Розвиток читання у дошкільному віці. Посібники серії «Розглядай та пізнавай»
»
Взяти участь Всі події

приклад характеристики учениці музичної школи

Музика

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

15.06.2020

362

1

0

Опис документу:
Характеристика учениці музичної школи. Використовувати лише як зразок. Характеристика написана вчителем. Характеристика містить мистецький напрям, її можна видозмінювати . Вона містить лише позитивні стороно учня.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Характеристика

ПІБ

учениці музичної школи №2 ім. В. Барвінського

ПІБ навчається у школі в п’ятому класі. Зарекомендувала себе як старанна, працелюбна учениця. Має навчальні досягнення високого рівня. Навчається в повну міру своїх сил. Має добре розвинену пам’ять, швидко запам’ятовує навчальний матеріал і легко його відтворює. Виявляє творче мислення. Завжди виконує домашнє завдання. На уроках активна. Має добрий загальний розвиток. Правила поведінки виконує на вимогу вчителя.

До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Брала активну участь у громадському житті школи та класу, у культмасових заходах. Дотримується режиму дня, реагує на похвалу чи осуд вчителя. Користується повагою серед викладачів. Має багато друзів.

Батьки приділяють належну увагу вихованню дочки.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили