Платна розробка

Презентація зі Всесвітньої історії за темою "Просвітництво та Промислова революція"

pptx
Вміст матеріалу: показано 6 з 22 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

На межі ХVІІ-ХVIII ст. в Європі склалася кардинально нова ідейна течія - Просвітництво, яка вплинула на подальший культурний, освітній, промисловий, політичний та історичний розвиток суспільства тодішньої Європи.

Його поява була передумовлена змінами в умовах життя, які відбувалися під впливом розвитку капіталізму, природничо-наукового перевороту й поширення раціоналізму - віри в безмежні можливості людського розуму.

Ідеали Просвітництва поширилися не лише в Європі, а й у Новому Світі. Разом з тим у кожній країні Просвітництво мало свої особливості.

В створенні даної презентації брав безпосередню участь мій син. Я дуже вдячна йому за співпрацю!

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації, опираючись на матеріал підручника та робочого зошита до нього; також до презентації будуть додані додаткові навчальні матеріали, які зможуть допомогти краще розібратися в даній темі. Також в кінці презентації будуть подані ключі для самоперевірки учнями, якщо в них не буде можливості бути присутніми під час уроків онлайн.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!