Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація з історії України за темою"Церковне та культурне життя України у XVII-XVIII століттях"

pptx

Історія України

Для кого: 8 Клас

12.05.2022

132

0

0

Вміст матеріалу: показано 7 з 33 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Культурне життя України у XVII-XVIII ст. можна прослідкувати через призму історичного розвитку освіти та друкарства, через розвиток літератури та музики, архітектури та живопису. У цьому Вам допоможе презентація з історії України за темою"Церковне та культурне життя України у XVII-XVIII століттях". В створенні даної презентації брав безпосередню участь мій син. Я дуже вдячна йому за співпрацю!

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації, опираючись на матеріал підручника та робочого зошита до нього; також до презентації будуть додані додаткові навчальні матеріали, які зможуть допомогти краще розібратися в даній темі. Також в кінці презентації будуть подані ключі для самоперевірки учнями, якщо в них не буде можливості бути присутніми під час уроків онлайн.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!