Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація на тему: Дослідження ст. 175 КК України

pptx

Правознавство

Для кого: I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі

29.09.2022

52

0

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 8 сторінок

pptx
1,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація на тему: Дослідження ст. 175 КК України

¡Кримінально-правова охорона трудових прав громадян розпочалась у 1945 р. Згодом у радянські часи, з огляду на об’єктивні та суб’єктивні фактори, розвиток та належне забезпечення трудових прав громадян, відбувалося по-різному. Нині ж кримінально-правова охорона трудових прав громадян декларативно знаходиться на належному рівні, однак, реально порушення у цій сфері становлять масовий характер. Всіетапиісторичного розвитку кримінальної відповідальності за злочини проти трудових прав громадян пройшли досить складний та несистемний шлях становлення. Відсутність конкретного напрямку формування кримінальної відповідальності за трудові злочини гальмувало забезпечення трудових прав громадян.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.