Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація 8 клас " ТОПОГРАФІЧНА КАРТА ТА ЇЇ ЕЛЕМЕНТИ"

pptx

Географія

Для кого: 8 Клас

11.09.2022

2342

43

0

Вміст матеріалу: показано 6 з 22 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація 8 клас " ТОПОГРАФІЧНА КАРТА ТА ЇЇ ЕЛЕМЕНТИ"

Топографічні карти - різновид загальногеографічних карт великого масштабу (1 : 200 000 і більше) Спотворень на них майже немає. На топографічній карті всі складники земної поверхні показано однаково докладно: населені пункти, промислові та сільськогосподарські об’єкти, дороги, рельєф, водні об’єкти, рослинний покрив. Це дає змогу докладно уявляти місцевість й орієнтуватися на ній, точно вимірювати й обчислювати відстані, площі, напрямки, висоти точок.

Топографічні карти застосовують для проектування будівництва, вони незамінні у військовій справі й туризмі. їх елементами, як і звичайних карт, є картографічне зображення, легенда, допоміжне оснащення, математична основа, рамкове оформлення.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.