Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування здоров’язбережувальної компетентності педагога: від депресивного стану до психічного здоров’я
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація 6 клас "Уявлення про Землю у давнину Уявлення про форму Землі. Зображення Землі на картах Ератосфена, Птолемея."

pptx

Географія

Для кого: 6 Клас

08.09.2022

1165

9

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 8 сторінок

pptx
1,1 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація 6 клас "Уявлення про Землю у давнину Уявлення про форму Землі. Зображення Землі на картах Ератосфена, Птолемея."

Знання про природу були потрібні ще первісним людям (40-30 тис. років тому). Вони пізнавали довкілля, щоб збирати плоди, ловити рибу, полювати на диких тварин, рятуватися від стихійних сил природи. Первісні збирачі та мисливці намагалися розширити обжиті місця за рахунок більш віддалених земель. Так вони дедалі більше пізнавали простір.

Краєвиди люди здавна зображували у вигляді насічок на стінах печер, корі дерев, кістках тварин. Так передавалася наступним поколінням інформація про мисливські угіддя та пастки, про шлях до нових місць. Такі стародавні замальовки знайдені в багатьох частинах світу — в Європі, Азії, Африці. Прадавні українці також залишити після себе географічні відомості. Під час археологічних розкопок у Черкаській області було знайдено бивень мамонта із малюнками, шо зроблені нашими пращурами ще 13 тис. років тому

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.