Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація 6 клас "Первісна культура та вірування людей" інтегрований курс Всесвітня історія

Вміст матеріалу: показано 3 з 8 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація 6 клас "Первісна культура та вірування людей" інтегрований курс Всесвітня історія

Чітко за підручником «Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти  Щупак І. Я., Піскарьова І. О., Бурлака О. В.

Давня людина була безсила перед явищами природи і боялася їх. Вона вважала, що грізні сили природи треба задобрити, і почала приносити їм жертви. Так виникло язичництво — обожнювання сил природи. У первісних людей зародився похоронний культ, тобто різні обряди й вірування, пов’язані з похованням померлих. Серед інших найдавніших форм релігії були також: f тотемізм — віра в таємничий зв’язок людських груп (родів) з певними тваринами або рослинами (зберігся в індіанців Америки, аборигенів Австралії); f анімізм — віра в невидимих «духів» або «душі», якими наділяли істот і неістот; f магія — чаклунство, віра в «силу» певних дій та ритуалів, зокрема за принципом: «подібне викликає подібне» (якщо молитися та лити воду з глечика, то піде дощ); f фетишизм — наділення неживих предметів надприродними властивостями; фетишем могла бути будь-яка річ. Як правило, її завжди тримали біля себе, ховали разом з померлими.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо