Презентація Вправи "Веселі пальчики "

Фізичне виховання та спорт

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

23.06.2021

524

22

0

Опис документу:
Пальчикові ігри - цікаве і захоплююче заняття і для дітей і для дорослих. Це веселі вправи для пальчиків і ручок, інсценування з їх допомогою віршів, казок, історій. Пальчикові ігри є важливою частиною роботи з розвитку дрібної моторики рук у дошкільнят. Вони емоційні, захоплюючі, а також корисні для загального розвитку.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Веселі вправи для пальчиків
Слайд № 1

Веселі вправи для пальчиків

Сонечко Сонечко промінчиками Ніжно обіймає І свою історію нам розповідає (котити кільце між долоньками) Де було, з ким мандрувало (притискати кільц...
Слайд № 2

Сонечко Сонечко промінчиками Ніжно обіймає І свою історію нам розповідає (котити кільце між долоньками) Де було, з ким мандрувало (притискати кільце пальчиками до долоньки) І за ким спостерігало Кого довелось зустріти І теплом своїм зігріти (котити кільце по пальчиках) Зустрічало воно маму (одягти кільце на великий палець) Нашу любу, саму, саму, Зустрічало воно тата ( одягти кільце на другий палець) З ним будь-що можна владнати, Зустрічало дочку (одягти кільце на третій пальчик) Гарненьку у квіточках Зустрічало вона сина (Одягнути на четвертий пальчик) Він саме віз машину, І малятко у візочку (одягнути кільце на мізинець) Всю родину ось таку. (стиснути руку у кулачок)

Ігри з прищіпками Прийшов до мене крокодил І за пальчик укусив Кусь-кусь-кусь Кусає ручку Віджену від себе злючку - Покручу і роздивлюсь Я ні крапл...
Слайд № 3

Ігри з прищіпками Прийшов до мене крокодил І за пальчик укусив Кусь-кусь-кусь Кусає ручку Віджену від себе злючку - Покручу і роздивлюсь Я ні краплі не боюсь. То не крокодил куса То прищіпочка гуля.

Ігри з ганчіркою для посуду У неділю буде свято З мамою спечем млинці Вийде в нас їх так багато. Пригощайтесь залюбки: Як квадрати – то із кремом (...
Слайд № 4

Ігри з ганчіркою для посуду У неділю буде свято З мамою спечем млинці Вийде в нас їх так багато. Пригощайтесь залюбки: Як квадрати – то із кремом (Зробити квадрати ) Ну, а ромбиком – із джемом. (Зробити ромбик) З яблуками – прямокутник. (зробити прямокутник) А із вишнею – трикутник Можна в трубочку скрутити (скрутити трубочку) І сирочком начинити І нарізати рівненько (Постукати ребром долоні) І прикрасити гарненько. (посипати)

«Футбол» гра з м'ячиком су- джок Я пограю у футбол І заб'ю в долоньки гол. (котити м'ячик від ручки до ручки) Ліва зверху, знизу права (котити м'яч...
Слайд № 5

«Футбол» гра з м'ячиком су- джок Я пограю у футбол І заб'ю в долоньки гол. (котити м'ячик від ручки до ручки) Ліва зверху, знизу права (котити м'ячик між долоньками) Я його катаю браво Як долоньку поміняю – Зверху правою катаю Я пограю у футбол – І заб'ю в долоньки гол.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.