Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події

Презентація школа розумного руху "Міркуй, грай - здоровий зростай"

Фізичне виховання та спорт

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

03.08.2021

881

11

0

Опис документу:
Забезпечувати гармонійний розвиток усіх систем організму дитини, зміцнюючи її здоров'я. Скласти умови для формування умінь дитини різностороннє та безпечно виконувати рухові дії. Забезпечити умови щодо проявів ініціативи, конструктивних форм самостійності, елементів творчості дитини.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Школа розумного руху «Міркуй, будуй, грай- здоровий зростай» Забезпечувати гармонійний розвиток усіх систем організму дитини, зміцнюючи її здоров'я...
Слайд № 1

Школа розумного руху «Міркуй, будуй, грай- здоровий зростай» Забезпечувати гармонійний розвиток усіх систем організму дитини, зміцнюючи її здоров'я. Скласти умови для формування умінь дитини різностороннє та безпечно виконувати рухові дії. Забезпечити умови щодо проявів ініціативи, конструктивних форм самостійності, елементів творчості дитини.

«Побудуй і пройди» Дітям роздаються схеми та маршрут виконання вправи згідно яких, вони будують перешкоди та виконують завдання.(Можна додати карти...
Слайд № 2

«Побудуй і пройди» Дітям роздаються схеми та маршрут виконання вправи згідно яких, вони будують перешкоди та виконують завдання.(Можна додати картинки для виконання вправи: біг, стрибки, ходьба) .

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

«Лабіринт» Дітям роздаються схеми та маршрут виконання вправи згідно яких, вони будують перешкоди та виконують завдання.(Можна додати картинки для ...
Слайд № 7

«Лабіринт» Дітям роздаються схеми та маршрут виконання вправи згідно яких, вони будують перешкоди та виконують завдання.(Можна додати картинки для виконання вправи: біг, стрибки, ходьба) .

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

«Міркуй і будуй» Дітям роздаються схеми для будування стежинок. На кожній цеглинці вказана їх кількість. Виграє та команда, яка швидше виконає завд...
Слайд № 11

«Міркуй і будуй» Дітям роздаються схеми для будування стежинок. На кожній цеглинці вказана їх кількість. Виграє та команда, яка швидше виконає завдання.

Слайд № 12

Кегельбан Дітям роздаються схеми для будування стежинок. На кожній цеглинці вказана їх кількість. Потім діти грають у кегельбан.
Слайд № 13

Кегельбан Дітям роздаються схеми для будування стежинок. На кожній цеглинці вказана їх кількість. Потім діти грають у кегельбан.

Слайд № 14

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.