Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки
»
Взяти участь Всі події

Презентація рухливої гри "Качечка"

Фізичне виховання та спорт

Для кого: Дошкільнята (4-5 років)

25.09.2021

441

11

1

Опис документу:

Рухливі ігри розвивають фізичну активність, увагу, дрібну моторику, спритність, швидкість реакцій і просто дарують радість дітям. наприклад гра "Качечка"
Мета: удосконалювати навички ходьби по колу; виховувати увагу, пам’ять; учити виконувати рухи під музику.


Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
«Качечка». Хід гри. Діти стоять колом, тримаючись за руки. Качечка поза колом. Вихователь сідає. На слова: Дуду-дуду, дудочка, Дуду-дуду! Ой заграл...
Слайд № 1

«Качечка». Хід гри. Діти стоять колом, тримаючись за руки. Качечка поза колом. Вихователь сідає. На слова: Дуду-дуду, дудочка, Дуду-дуду! Ой заграла дудочка В нашому саду. діти підуть в одну сторону, качечка з каченятами - в протилежну. Вихователь. Але пливе, білесенька Качка по воді. Хто це так гарнесенько. Грає на дуді? Діти стоять у колі. Двоє дітей утворюють ворота. Качечка з каченятами входить в коло, "пливуть" одне за одним, наче загрібають лапками воду. На відіграш діти грають на дуду (дуда з кулачків). Качка з каченятами продовжує плавати. Вихователь. Стала з каченятами Качка танцювати, Крильцями і лапками Воду коливати. Діти в колі повільно розмахують руками, зображуючи коливання води. Каченята танцюють, кружляючи то в один, то в інший бік, повільно Дуду-дуду, дудочка, Дуду-дуду! Ой, хороша дудочка в нашому саду. Коло зупиняється, ворота відчиняються, качка з каченятами виходить з кола на бережок. Гра повторюється з новою качкою і каченятами. Правила гри. Кулаки (дудочки) тримати далі від рота коло рухається то вправо, то вліво.

Слайд № 2

Слайд № 3

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.