Презентація "Рм. Дискусія «Що таке істина?» за романом Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита»

Опис документу:
Підсумувати й узагальнити знання учнів про ідейно - художні особливості роману «Майстер і Маргарита», поглибити розуміння його проблем та майстерності автора; розвивати усне зв’язне мовлення, уміння обґрунтовувати свою думку, наводити приклади з тексту, проводити паралелі з життям; виховувати толерантність, культуру поведінки, найкращі людські якості.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
РМ. Дискусія «Що таке істина?» за романом Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита»
Слайд № 1

РМ. Дискусія «Що таке істина?» за романом Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита»

Словник Дискусія — широке обговорення якогось спірного питання для з’ясування різних поглядів.
Слайд № 2

Словник Дискусія — широке обговорення якогось спірного питання для з’ясування різних поглядів.

Ознайомлення з пам’яткою про ведення дискусії Умій чітко визначати предмет суперечки, обговорення, орієнтуватися на ті положення, через які ведетьс...
Слайд № 3

Ознайомлення з пам’яткою про ведення дискусії Умій чітко визначати предмет суперечки, обговорення, орієнтуватися на ті положення, через які ведеться спір. Намагайся правильно оперувати понятійним апаратом. Шанобливо стався до думок та особистості своїх опонентів. Будь витриманим, тактовним, толерантним, не перебивай співрозмовника. Не критикуй його особисті якості. Дотримуйся культури й логіки висловлювання. Добирай для доказів цікаві, переконливі факти й аргументи, приклади з літератури, із власних спостережень. Дискусія ведеться не заради самої дискусії, а для встановлення певної істини. Тому вмій робити висновки й корегувати свої погляди та думки.

«Мозковий штурм» Добір теми (тем) для дискусії Пропоновані теми для дискусії « Зіткнення особистості та влади »; «Чому функції покарання й встановл...
Слайд № 4

«Мозковий штурм» Добір теми (тем) для дискусії Пропоновані теми для дискусії « Зіткнення особистості та влади »; «Чому функції покарання й встановлення справедливості покладені в романі Булгакова на сили зла? »; «Рукописи не горять» (М. Булгаков); « Рятівна сила кохання »; «Переосмислення біблійних образів у романі М. Булгакова “Майстер і Маргарита”»; « Моральний вибір людини »; «Злих людей немає на світі. Є нещасливі»; «Діалог із Булгаковим за проблемами, піднятими у творі».

Домашнє завдання Підготувати повідомлення про Україну в житті та творчості Р. М. Рільке; про легенди, пов’язані з Орфеєм, Еврідікою, Гермесом.  
Слайд № 5

Домашнє завдання Підготувати повідомлення про Україну в житті та творчості Р. М. Рільке; про легенди, пов’язані з Орфеєм, Еврідікою, Гермесом.  

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
4
міс.
2
6
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!