Презентація на тему:"Вичельська презентація"

Опис документу:
1 група продумує питання анкети, проводить анкетування всіх учнів та обробку результатів (виявляться найцікавіші, найскладніші, найкорисніші з вивчених тем). Результати будуть представлені у вигляді таблиць і діаграм, створених у додатку Microsoft Excel. 2 група підбирає відповідний матеріал (фотографії, інтерв'ю, статистичні дані) і створює буклет у додатку Microsoft Publisher.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Чи цікава мені математика? Проект для 10 класу
Слайд № 1

Чи цікава мені математика? Проект для 10 класу

Підготовчий етап Створення груп: 1 група – “Статисти” 2 група – “Аналітики” 3 група – “Мандрівники в минуле” 4 група – “Журналісти”
Слайд № 2

Підготовчий етап Створення груп: 1 група – “Статисти” 2 група – “Аналітики” 3 група – “Мандрівники в минуле” 4 група – “Журналісти”

Завдання для груп 1 група продумує питання анкети, проводить анкетування всіх учнів та обробку результатів (виявляться найцікавіші, найскладніші, н...
Слайд № 3

Завдання для груп 1 група продумує питання анкети, проводить анкетування всіх учнів та обробку результатів (виявляться найцікавіші, найскладніші, найкорисніші з вивчених тем). Результати будуть представлені у вигляді таблиць і діаграм, створених у додатку Microsoft Excel. 2 група підбирає відповідний матеріал (фотографії, інтерв'ю, статистичні дані) і створює буклет у додатку Microsoft Publisher. 3 група – кожен вибирає одну з вивчених тем курсу, готує 10 питань, можливо в творчому варіанті, оформлює їх у вигляді сторінки в Microsoft Word, результатом стає книга. 4 група – під керівництвом учителя розробляють презентацію в додатку Microsoft PowerPoint за аналогом телепередачі “Найрозумніший"

1 група
Слайд № 4

1 група

2 група
Слайд № 5

2 група

3 група
Слайд № 6

3 група

4 група
Слайд № 7

4 група

Слайд № 8

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Google-сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
390 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.