Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події

Презентація до заходу "День Землі"

Виховна робота

Для кого: Дорослі

22.04.2021

134

4

0

Опис документу:
День Землі - подія проводиться навесні і закликає людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.День Землі Символом дня, зелена грецька буква Θ на білому тлі. Наталия Мажора -- автор
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
День Землі Символом дня, зелена грецька буква Θ на білому тлі.
Слайд № 1

День Землі Символом дня, зелена грецька буква Θ на білому тлі.

День Землі - подія проводиться навесні і закликає людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.
Слайд № 2

День Землі - подія проводиться навесні і закликає людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

Існують два основні періоди проведення Днів Землі: у березні (поблизу весняного рівнодення) і 22 квітня. Крім того, в даний час багато рядових учас...
Слайд № 3

Існують два основні періоди проведення Днів Землі: у березні (поблизу весняного рівнодення) і 22 квітня. Крім того, в даний час багато рядових учасників і ініціативні групи планують і проводять низку заходів щодо Дня Землі поблизу моменту літнього сонцестояння, щоб максимально використовувати теплу погоду і вільний час людей.

Спочатку День Землі святкується в багатьох країнах у день весняного рівнодення. 26 лютого 1971 У Тан, Генеральний секретар ООН, підписав спеціальну...
Слайд № 4

Спочатку День Землі святкується в багатьох країнах у день весняного рівнодення. 26 лютого 1971 У Тан, Генеральний секретар ООН, підписав спеціальну прокламацію, присвячену цій події. Кожен рік 20-21 березня в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку дзвонить дзвін світу.

Дзвін Світу в День Землі
Слайд № 5

Дзвін Світу в День Землі

Прапор Землі не є офіційним символом чого-небудь (оскільки офіційно не існує общепланетного уряду або держави). Він являє собою фотографію планети ...
Слайд № 6

Прапор Землі не є офіційним символом чого-небудь (оскільки офіційно не існує общепланетного уряду або держави). Він являє собою фотографію планети з космосу (в даний час використовується знімок, зроблений астронавтами Аполлона-17 по дорозі до Місяця) на темно-синьому тлі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.