Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація до уроку в 1 класі за темою "Toys"

pptx

English

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас

02.11.2021

155

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 13 сторінок

pptx
2,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація до уроку в 1 класі за темою "Toys" покликана допомогти вчителю яскраво та цікаво подати нову лексику учням 1 класу за темою "Toys", зацікавити учнів у вивченні англійської мови та зробити навчання цікавим та яскравим.

Презентація до уроку в 1 класі за темою "Toys" може бути використана як для навчання оффлайн, так і для дистанційного і змішаного типів навчання.

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!