Платна розробка

Презентація до уроку англійської мови у 5 класі за темою "Daily Routines"

pptx

English

Для кого: 5 Клас

01.11.2021

124

0

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 8 сторінок

pptx
663,1 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація до уроку англійської мови у 5 класі за темою "Daily Routines" покликана допомогти вчителю та учням урізноманітнити та полегшити вивчення учнями теми "Daily Routines".

Презентація до уроку англійської мови у 5 класі за темою "Daily Routines"має різноманітні цікаві та корисні завдання на відпрацювання вживання лексики за темою "Daily Routines" та відпрацювання граматичної теми "The Present Simple Tense".

Дана презентація стане корисною як під час навчання оффлайн, так і під час дистанційного та змішаного типів навчання.

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!