Платна розробка

Презентація до уроку англійської мови " Граматичний зворот There is/ There are"

pptx

English

Для кого: 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас

22.01.2021

1049

1

0

Вміст матеріалу: показано 5 з 18 сторінок

pptx
4,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Під час навчання англійській мові дітей важливе місце посідає вивчення граматики. Без використання наочності дуже важко пояснити вживання граматичних одиниць дітям, до яких належить і граматичний зворот There is/ There are. Для візуалізації та кращої систематизації навчального матеріалу була ствоена дана презентація.

Дана презентація стане у нагоді під час дистанційного та змішаного навчання.

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!