Презентація до рухливої гри "Жаби і чапля"

Фізичне виховання та спорт

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

25.09.2021

114

0

0

Опис документу:

Мета: вчити дітей підстрибувати на місці з глибокого присідання, стрибки через мотузку розташовануна висоті 15см, різними способами: двома ногами, однією з розбігу, намагаючись, щоб чапля не впіймала. Розвивати спритність, швидкість рухів.

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Мета: вчити дітей підстрибувати на місці з глибокого присідання, стрибки через мотузку розташовану на висоті 15см, різними способами: двома ногами,...
Слайд № 1

Мета: вчити дітей підстрибувати на місці з глибокого присідання, стрибки через мотузку розташовану на висоті 15см, різними способами: двома ногами, однією з розбігу, намагаючись, щоб чапля не впіймала. Розвивати спритність, швидкість рухів. Хід гри: В середині майданчика позначають болото, забивають кілочки висотою -15см. на них вішають мотузку з грузинками так, щоб вона не провисала. В стороні від болота чапля. Жаби стрибають у болото, ловлять комарів. За сигналом «Чапля!» -вона переступає через мотузку і починає ловити жаб. Вони можуть вискакувати з болота будь-яким способом: відштовхуючись двома ногами, однією ногою з розбігу. Спіймані жаби йдуть у гніздо лелеки. Переступив через мотузку вважається спійманим, можна тільки перестрибувати. Ускладнення: ввести другу чаплю, підняти мотузку на висоту – 20см. Рухлива гра «Жаби і чапля»

Слайд № 2

Слайд № 3

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.