Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація для уроку англійської мови в середній школі за темою "Countable and Uncountable Nouns. Exercises"

pptx

English

Для кого: 5 Клас, 6 Клас

07.02.2022

0

0

0

Опис методичного матеріалу:

Презентація для уроку англійської мови в середній школі за темою "Countable and Uncountable Nouns. Exercises"

Презентація для уроку англійської мови в середній школі за темою "Countable and Uncountable Nouns" яскраво та доступно розібрати різницю між злічуваними та незлічуваними іменниками, відпрацювати даний навчальний матеріал за допомогою запропонованих завдань в даній презентації.

Дана презентація розрахована для учнів середньої школи і буде корисною під час дистанційного навчання, офлайн та змішаного.

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації, опираючись на матеріал підручника та робочого зошита до нього; також до презентації будуть додані додаткові навчальні матеріали, які зможуть допомогти краще розібратися в даній темі. Також в кінці презентації будуть подані ключі для самоперевірки учнями, якщо в них не буде можливості бути присутніми під час уроків онлайн.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Вміст матеріалу: показано 4 з 16 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.