Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Атестація педагогічних працівників у 2022/2023 н.р.: що потрібно врахувати в сучасних умовах?
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація для уроку англійської мови в початковій школі за темою "Пори року"

pptx

English

Для кого: 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас

14.01.2021

353

0

0

Вміст матеріалу: показано 5 з 18 сторінок

pptx
9,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Як зробити урок яскравішим, цікавим та зрозумілим? Особливо під час дистанційної форми навчання... Для цього в пригоді стануть різноманітні презентації, функціонал яких є необмеженим. Для кращого розкриття теми "Пори року" ("Seasons") та яскравого засвоєння відповідного навчального матеріалу покликана дана презентація. В даній презентації подана лексика за темою " Пори року " ("Seasons") з яскравими малюнками до поданих слів, а також опис кожної пори року окремо.

Дана презентація стане у нагоді під час дистанційного та змішаного навчання.

В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Нещодавно завантажили