Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація для уроку англійської мови в початковій школі за темою "Дієслово-зв'язка to be в минулому простому часі (The Past Simple Tense)"

pptx

English. Grammar

Для кого: 3 Клас

09.04.2021

401

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 11 сторінок

pptx
1,4 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація розрахована для уроку англійської мови в початковій школі за темою "Дієслово зв'язка to be в минулому простому часі (The Past Simple Tense)", а саме для третього року навчання. Презентація розрахована на полегшення розуміння та запам'ятовування граматичної теми учнями. Її можна використовувати як під час навчання безпосередньо у класі, так і дистанційно, демонструючи її за допомогою гаджетів. Оскільки тема вивчення дієслова-зв'язки to be є базовою та важливою у вивченні мови.

Дана презентація стане у нагоді під час дистанційного та змішаного навчання.


В Україні зараз війна, не у всіх вчителів та дітей є можливість при собі мати підручник та робочий зошит для навчання, тому я вирішила зробити презентації активними для роботи учнів під час виконання вправ в самій презентації.

Також, мені як українці хочеться бути корисною своїй країні, тому я продовжую розробляти корисні методичні матеріали за різними напрямками вивчення англійської мови як для початкової школи, так і для середньої та старшої шкіл, а саме презентації до уроків. Дані презентації можуть стати у нагоді багатьом освітянам.

Давайте разом допоможемо нашій неймовірно мужній державі пережити ці складні часи.

Тому на період війни та її відновлення деякі матеріали будуть платними, а всі зароблені кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.