Опублікував/ла:
В Україні відзначають День Європи у 3-ю суботу травня щорічно
День народження Європейського Союзу – 9 травня 1950 року
9 травня 1950 року вважається початком європейської інтеграції. Саме у цей день у 1950 році міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман виступив із закликом до об’єднання післявоєнних європейських держав для їх розвитку та добробуту в майбутньому. Промова політика стала першим кроком на шляху до об’єднаної Європи. Європейський Союз затвердив 9 травня як День Європи на саміті в Мілані 1985 р.
Україна – це Європа
Мета ЄС: формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями; популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді; залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС; поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.
В Європейському Союзі запроваджується єдина валюта - євро Столицею Європейського Союзу є Брюссель
Країни-члени Європейського Союзу — це країни, що приєднались до Європейської економічної спільноти, починаючи з 1958 року.
1957 рік - Бельгія, Німеччина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Франція
1973 рік - Великобританія, Данія, Ірландія
1981 рік - Греція
1986 рік - Португалія, Іспанія
1995 рік - Австрія, Фінляндія, Швеція
2004 рік - Латвія, Литва, Естонія, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія, Чехія, Угорщина, Кіпр
2007 рік - Болгарія, Румунія
2013 рік - Хорватія
Країни-кандидати на вступ до ЄС – Македонія, Туреччина, Чорногорія
Ми – європейці
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.
5 грн
10 грн
10 грн