Презентація "Аналіз типових освітніх програм з громадянської та історичної освітньої галузі, розроблених під керівництвом О. Савченко та Р. Шияна. "

Громадянська освіта

Для кого: Дорослі

12.12.2020

1143

67

0

Опис документу:
Презентація "Аналіз типових освітніх програм з громадянської та історичної освітньої галузі, розроблених під керівництвом О. Савченко та Р. Шияна." представлена у вигляді таблиці у якій можна розглянути порівняння.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Аналіз типових освітніх програм з громадянської та історичної освітньої галузі, розроблених під керівництвом О. Савченко та Р. Шияна.
Слайд № 1

Аналіз типових освітніх програм з громадянської та історичної освітньої галузі, розроблених під керівництвом О. Савченко та Р. Шияна.

Громадянська та історично освітня галузь Програма під керівництвом Шияна Р.Б Програма під керівництвом Савченко О.Я Громадянська та історично освіт...
Слайд № 2

Громадянська та історично освітня галузь Програма під керівництвом Шияна Р.Б Програма під керівництвом Савченко О.Я Громадянська та історично освітня галузь складається із: 1) Пояснювальної записки; 2) Мети; 3)Завдань; 4) Змістових ліній; 5)За Шияном із Результатів навчання і пропонованого змісту до якого входять Обов’язкові результати навчання та Очікуванні результати навчання. А за Савченко Очікувані результати та Зміст навчання. Метоює створення умов для формування в учня/ учениці початкової школи власної ідентичності та готовності до змін через усвідомлення своїх прав і свобод, осмислення зв’язків між історією і теперішнім життям; плекання активної громадянської позиції на засадах демократії та поваги до прав людини. Метоює особистісний розвиток молодших школярів на основі формування цілісного образу світу в процесі засвоєння різних видів соціального досвіду, який охоплює систему інтегрованих знань про природу і суспільство, ціннісні орієнтації в різних сферах життєдіяльності та соціальної практики.

Реалізується в початковій школі предметом Я досліджую світ Я досліджую світ Освітні галузі що інтегруються Мовно-літературна Природнича Математична...
Слайд № 3

Реалізується в початковій школі предметом Я досліджую світ Я досліджую світ Освітні галузі що інтегруються Мовно-літературна Природнича Математична Громадянська та історична Природнича Соціальна та здоров’язбережувальна Технологічна   Інформатична   Соціальна та здоров’язбережувальна   Громадянська та історична   Змістові лінії громадянської та історичної освітньої галузі «Я-Людина» «Людина» «Я-серед людей» «Людина серед людей» « Моя культурна спадщина» «Людина в суспільстві» «Моя шкільна і місцева громади» «Людина і світ» «Ми-громадяни України» «Людина і природа» «Ми-Європейці»  

Кількість тижневих годин за типовим навчальним планом (у кожному класі) 1кл.-7год 1кл.-3год 2кл.-8год. 2кл.-3год 3кл.-8год. 3кл.-3год 4кл.-8год 4кл...
Слайд № 4

Кількість тижневих годин за типовим навчальним планом (у кожному класі) 1кл.-7год 1кл.-3год 2кл.-8год. 2кл.-3год 3кл.-8год. 3кл.-3год 4кл.-8год 4кл.-3год Порівняння результатів навчання за однією змістовою лінією в усіх класах   «Я людина» «Людина» 1 клас Описує себе, свій характер, захоплення, що його/її вирізняє від інших. Встановлює послідовність важливих для нього/ неї подій (раніше/пізніше, до/після) Розповідає про себе, називає адресу проживання. Складає словесний портрет «Який (яка) Я», « Чим відрізняюся від інших», «що я вмію», «Чого хочу навчитись». 2 клас Пояснює навіщо людині знати точний час. Описує послідовність етапів розвитку людини; пояснює що означає бути людиною, як змінюється людина впродовж життя та як змінюються умови життя людини. Розповідає про себе, свою родину та інших. Розповідає про себе та інших висловлює свої вподобання; описує себе, свій характер, захоплення, що відрізняють від інших.

3 клас - розповідає про осіб, на яких хоче бути схожим / -ою, пояснює чому - аналізує, що йому / їй вдається, а що – ні розпізнає та описує свої ем...
Слайд № 5

3 клас - розповідає про осіб, на яких хоче бути схожим / -ою, пояснює чому - аналізує, що йому / їй вдається, а що – ні розпізнає та описує свої емоції, почуття, переживання - ділиться своїми мріями та планами - визначає свої потреби, відрізняє їх від бажань - формулює мету та цілі; планує дії, які приведуть до їх досягнення - аналізує, які якості йому / їй потрібні для досягнення мети Виявляє інтерес до своєї зовнішності, розповідає про себе, свої захоплення; прагне до акуратності розпізнає риси характеру і дає їм оцінку; називає риси характеру, які сприяють і ті, що заважають досягненню успіху в житті, спілкуванню з іншими; пояснює, як досягнення мети залежить від наполегливості й старанності співпрацює і взаємодіє з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра)

4 клас - розпитує про попередні покоління у своєму роді; розповідає про життя найдавнішого покоління, відомого у своєму роді. - пояснює, які права ...
Слайд № 6

4 клас - розпитує про попередні покоління у своєму роді; розповідає про життя найдавнішого покоління, відомого у своєму роді. - пояснює, які права він / вона має. - пояснює, чому слід реагувати на факти зневаги до людської гідності та порушень прав дитини; поводиться так, щоб не ображати гідність інших (дітей і дорослих). - висловлює своє ставлення до порушення прав дитини та до дій на захист цих прав за допомогою виражальних засобів мистецтва (оповідає, малює, театралізує та ін.) Має уявлення про неповторність кожної людини (зовнішність, поведінка, здібності, характер); аргументує неприпустимість заподіяння будь-якої шкоди собі й іншим; пояснює можливості людини; значення знань, освіти, працелюбства в досягненні успіхів і спілкуванні;  

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.