і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь
Предмети »

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ

Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1000 грн
460 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №NU898286
За публікацію цієї методичної розробки Литвиненко Леся Анатоліївна отримав(ла) свідоцтво №NU898286
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Додавання Вашого матеріалу на сайт

Перш ніж публікувати свій матеріал на сайт, переконайтеся, що він відповідає правилам

 1. Авторський матеріал повинен відповідати критеріям унікальності. Це означає, що автором матеріалу повинні бути саме Ви, і він раніше не публікувався на інших сайтах. Публікація чужих матеріалів без попередньої згоди з їх автором забороняється і адміністрація сайту не несе відповідальності за публікацію таких матеріалів.

 2. У разі виявлення порушення авторських прав (плагіату) опублікований матеріал видаляється з сайту до моменту з'ясування обставин. У такому випадку видане свідоцтво анулюється.

 3. При публікації матеріалу дозволяється вказувати тільки одного автора (в свідоцтві про публікації також буде вказано лише один автор).

 4. У назві матеріалу обов’язково має бути вказаний тип розробки з великої літери (Урок, Презентація, Тест і т.д.) і його тема в лапках (наприклад, «Додавання і віднімання многочленів»). Також в назві потрібно вказати цільову аудиторію: клас, для якого передбачено даний матеріал (наприклад: Конспект уроку з геометрії для 7 класу на тему «Перша ознака подібності трикутників»).

 5. Якщо розробка містить декілька матеріалів (наприклад, конспект уроку та презентацію), то їх можна розмістити окремо, додавши до кожного унікальний опис. Можна також обєднати усі матеріали в один архів і у такому вигляді завантажити їх на сайт із додаванням одного спільного для них опису.

 6. Після додавання матеріалу на наш сайт забороняється розміщувати його на інших електронних ресурсах. В протилежному випадку матеріал буде вилучено з нашого сайту, а видане авторові свідоцтво вважатиметься недійсним.

 7. Надсилаючи матеріал на сайт, Ви безоплатно, без вимоги авторської винагороди, передаєте адміністрації сайту права на використання матеріалів у комерційних або некомерційних цілях, зокрема, право на відтворення, публічну демонстрацію, переклад і редагування, відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» №3792. Адміністрація сайту не несе відповідальності за виплату будь-якої винагороди за опубліковані матеріали. За жодних обставин і умов адміністрація сайту не несе відповідальності за непрямі чи побічні збитки або за втрачену вигоду і неотримані доходи, пов'язані з публікацією авторських матеріалів.

 8. Копіювання матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється лише за згодою авторів або за наявності такого дозволу, зазначеного на видному місці самими авторами в текстах власних матеріалів, чи в анотаціях до них. З усіх питань, які стосуються повного або часткового використання творів, їх копіювання і т.п., слід звертатися безпосередньо до авторів матеріалів, власників авторських прав.

9. Всю відповідальність за опубліковані матеріали і відомості, що в них містяться, несуть їхні автори, власники авторських прав. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст опублікованих робіт і порушення авторських прав. Адміністрація сайту також не несе відповідальності за подальше використання матеріалів після їх опублікування.

10. Автори опублікованих матеріалів надають згоду і заявляють про те, що адміністрація сайту не зобов'язана вивчати або оцінювати запропоновані до оприлюднення авторські матеріали чи безпомилковість зазначених матеріалів.

11. Адміністрація сайту має право видалити той чи інший матеріал в будь-який момент на власний розсуд або за вимогою користувачів сайту. Адміністрація сайту не зобов'язана розпочинати електронне листування або коментувати свої дії.

12. Звернення користувача щодо розміщення авторського матеріалу означає повне прийняття вищевказаних правил.

Додавання нового матеріалу на сайт

Одразу ж після додавання матеріалу Ви отримаєте безкоштовне свідоцтво про публікацію від проекту «Всеосвіта» (із зазначенням даних про наявність у ТОВ «Всеосвіта» свідоцтва ЗМІ і освітньої ліцензії). Також за бажанням Ви зможете ознайомитись із кількістю переглядів Вашого матеріалу іншими користувачами сайту. Це додатково позитивно позначиться на якості отриманого Вами свідоцтва про публікацію.

Після натискання на кнопку «Додати матеріал» Ваша розробка буде опублікована. Ви зможете оцінювати популярність матеріалу за кількістю його переглядів відвідувачами сайту проекту «Всеосвіта».

Велика кількість переглядів позитивно позначиться на загальному рейтингу Вашого вчительського сайту та може стати гарним додатком до Вашої атестації. Адже тільки в рамках проекту «Всеосвіта» при отриманні безкоштовного свідоцтва про публікацію матеріалу Ви можете додати до нього інформацію про кількість переглядів. Зробити це можна в розділі «Досягнення» Вашого особистого сайту.

Як же зробити так, щоб Ваші матеріали стали популярними?

- публікуйте якомога більше своїх авторських розробок на сайті проекту «Всеосвіта»;

- додавайте до кожного матеріалу короткий опис;

- діліться посиланням на матеріал з колегами: у соцмережах, форумах і т.д.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Додавання Вашого матеріалу на сайт Перш ніж публікувати свій матеріал на сайт, переконайтеся, що він відповідає правилам
 • Додано
  21.02.2018
 • Розділ
  Різне
 • Клас
  Дошкільнята, 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
 • Тип
  Інші методичні матеріали
 • Переглядів
  8329
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  NU898286
 • Вподобань
  0
Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
2700 грн
1180 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №NU898286
За публікацію цієї методичної розробки Литвиненко Леся Анатоліївна отримав(ла) свідоцтво №NU898286
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти