Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Позакласний інтегрований захід 6 клас по темі "Halloween"

Гра

Для кого: 6 Клас

10.09.2019

604

8

0

Опис документу:
Позакласний інтегрований захід 6 клас по темі "Halloween" Мета: познайомити учнів зі святом «Halloween», його традиціями, звичаями. завдання: Розвиток мовленнєвих умінь, лексичних і фонетичних навичок. Підвищити мотивацію учнів до вивчення іноземної мови. Розвивати творчу фантазію і ініціативність, пізнавальні інтереси учнів. Згуртувати колектив через виконання загальних справ, розвивати вміння працювати в команді.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Позакласний інтегрований захід 6 клас по темі "Halloween"

Мета: познайомити учнів зі святом «Halloween», його традиціями, звичаями.

завдання:

Розвиток мовленнєвих умінь, лексичних і фонетичних навичок.

Підвищити мотивацію учнів до вивчення іноземної мови.

Розвивати творчу фантазію і ініціативність, пізнавальні інтереси учнів.

Згуртувати колектив через виконання загальних справ, розвивати вміння працювати в команді.

Устаткування: намальовані гарбуза, скотч, ножиці, емблеми «Знавець Halloween», солодкі призи, картки із завданнями і малюнками.
- Good morning, children. Sit down, please. Today we will have an unusual lesson. You will get to know about Halloween and take part in interesting competitions.

II. історія свята

Свято Halloween відзначається в Великобританії і Америці 31 жовтня. Стародавні англійці в цей день прощалися зі старим, поганим, непотрібним і зустрічали нове. Вони приносили в дар богам природи яблука, осінні овочі та квіти. Вночі було прийнято виставляти тарілку з фруктами на вулицю - для мертвих душ, щоб ті могли прийти на допомогу живим.

У цей день дорослі та діти вбираються в ошатні костюми відьом і привидів і вирізують з гарбуза смішні пики, а всередину гарбуза поміщають запалені свічки, щоб відлякати нечисту силу і повеселитися. У цей день діти в костюмах ходять від хати до хати і кажуть "Trick or Treat", що означає частування або розіграш.

Подивіться на екран.

Перед вами символи свята: witch, black cat, ghost, bat, pumpkin, goblin, skeleton, old castle, mask, spider, jack-o'-lantern.

Jack-o'lantern - традиційна прикраса вікон на Хеллуін. Воно зроблене з гарбуза, в якій вирізані очі, ніс і рот, а всередині стоїть свічка або ліхтарик.

- А ви знаєте, звідки назва «Джек-ліхтарник»? Жив чоловік на ім'я Джек. Він був такий жадібний, що навіть після смерті, пішов не на небеса, а до диявола. Диявол кинув йому шматок палаючого вугілля зі словами: «Поклади його в ріпу, яку ти їси. Це буде твоїм ліхтарем ». Ось так з'явилася назва.

1-й конкурс команд (Cats and Bats) перед вами намальовані дві гарбуза, з зав'язаними шарфом очима вам потрібно домалювати очі, ніс і рот. Оцінюється акуратність і точність.

звичаї

Люди вбираються в костюми, прикрашають свої будинки і ставлять на підвіконня Jack-o-lanterns, вважаючи, що це захищає будинок від злих і страшних духів і привидів.

На Хеллоуїн діти ходять від хати до хати і кричать «Trick or Treat», що означає «Трюк або частування». Чим же люди пригощають дітей? Let`s read and translate.

На дошці слова:

Sweet

Fruit

Juice

Bubble gum

Nut

Sugar

Pudding

Cake
2-
й конкурс «Збери слова» Compose the words

- А тепер, хлопці, кожній команді я видаю слова, які ми зараз прочитали, розрізані на літери. Вам потрібно зібрати правильно 4 слова швидше своїх суперників. Compose 4 words from the letters. You can look at the blackboard. Хто зробить це першим, отримує 3 бали, другим - 2 бали, третім - 1 бал.

Sweet

Sugar

Fruit

Cake

- Хлопці, а якщо дітей, які не пригощали, то вони жартували - робили страшні особи, лякали, стрибали і бігали навколо будинку, голосно включали музику. Ось жартівливий вірш, яке використовували хлопці:

«Trick or Treat»

Trick or Treat

Smell my feet,

Give me something

Good to eat.

- Давайте спробуємо вивчити його разом.

3-й конкурс «Мозаїка» Puzzle

Кожній команді видається конверт з мозаїкою по темі Хеллоуїн. Хто швидше збере свою картинку. You need to make a puzzle. Команда, яка закінчує першою, отримує - 3 бали, другий - 2 бали і останньої - 1 бал. Якщо команда не справляється із завданням, то - 0 балів.
Пауза. Давайте подивимося цікавий відео ролик
4 конкурс: Знайдіть якомога більше слів в квадраті

III. Підведення підсумків

Підраховуються всі очки. Команда, яка зайняла 1 місце, отримує емблеми «Знавець Halloween» і шоколадки, інші учасники - солодкі призи.

- I hope that our lesson was very interesting and useful for you. Thank you for attention. Our lesson is over, good bye!
додаток до конкурсу №4

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.