Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

ПЛАНУЄМО ВЛАСНИЙ БЮДЖЕТ. Фінансова грамотність.

pptx

Фінансова грамотність

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

13.11.2022

253

7

0

Вміст матеріалу: показано 8 з 30 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Ключові питання (висвітлюються на 30 слайдах) на 2 уроки:

1.Фінансове планування (типи планування сімейного бюджету)

2.Робимо заощадження (поради консультантів)

3.Власна фінансова безпека

Презентація містить Методичний блок - НАВЧАННЯ - “ФІНАНСОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР”(РОЛЬОВА ГРА) з усіма варіантами та поясненнями для учасників.

Є питання для рефлексії, домашнє завдання. Можна використовувати і в умовах дистанційного навчання (на синхронних або асинхронних уроках). Презентацію можна використовувати як конспект уроку.

Підходить для проведення на уроках фінансової грамотності, виховних годинах, просвітницьких заняттях. Слайди сучасні, анімовані та цікаві для перегляду.

Презентація до курсу «ПРИКЛАДНІ ФІНАНСИ», яка є схваленою для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» комісією з економіки Науково-методичної ради з питань освіти МОН України лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 28.01.2020 № 22.1/12-Г-80

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.