Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Практикум зі створення вебквесту: від розробки до впровадження
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

План роботи ЗДО під час воєнного стану.

docx

Дошкільна освіта

Для кого: Дорослі

24.07.2022

5682

96

13

Вміст матеріалу: показано 20 з 97 сторінок

+Показати ще (8)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Річний план роботи ЗДО на 2022-2023 н.р. розроблений відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», на основі листа Міністерства освіти і науки України «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах», а також з дотриманням рекомендацій МОН щодо діяльності закладів дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану.

Даний план визначає мету, завдання, а також зміст, форми, методи і засоби досягнення поставлених завдань перед ЗДО під час дії в країні воєнного стану.

Усі заплановані заходи річного плану підпорядковуються визначеним завданням стратегії розвитку ЗДО та освітній програмі: https://vseosvita.ua/library/osvitnia-prohrama-zdo-na-2022-2023-navchalnyi-rik-v-umovakh-voiennoho-stanu-573537.html

Даний матеріал також включає в себе 16 додатків (річний план роботи з фізичного виховання, план свят та розваг, план роботи медичної сестри, план співпраці зі школою, план педагогічних рад, план методичних рад, план семінарів, консультацій, колективних переглядів, план роботи з безпеки життєдіяльності, план роботи з охорони дитинства, план роботи з батьками, план роботи батьківського комітету, план Ради ЗДО, план загальних зборів трудового колективу, план роботи опорного ЗДО) і як бонус «План на літньо-оздоровчий період 2023 року».

Річний план має такі розділи:

· Аналіз роботи дошкільного навчального закладу за минулий рік

· Основні завдання на поточний рік

· Методична робота з кадрами

· Вивчення стану життєдіяльності дітей

· Організаційно – педагогічна робота

· Робота методичного кабінету

· Адміністративно – господарська діяльність.