Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Підготовка дітей до школи. Конспекти занять з навчання дітей старшого дошкільного віку основам грамоти відповідно до варіативної частини Базового компонента дошкільної освіти (оновленого).

doc

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), Дорослі

27.07.2022

477

4

0

Вміст матеріалу: показано 14 з 69 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У посібнику подано 30 занять, які розраховані на навчальний рік (1 заняття на тиждень). Висвітлено шляхи і методи формування основ грамоти дітей старшого дошкільного віку. Розкрита методика навчання звуковому аналізу, формування уявлень про речення, слово, склад, звук і т. д. Розроблена система тренувальних вправ та дидактичних ігор. До посібника входить додаток: демонстраційний матеріал (картинки-схеми, схеми розбору речення та слова), який можна роздрукувати, за ламінувати і використовувати під час організації занять.

Методичний посібник пройшов успішно апробацію, нагороджений дипломом Департаменту освіти та рекомендований для використання в ЗДО.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.